Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

За пограбування перехожого житель міста Олешки засуджений на 4 роки позбавлення волі

Опубликовано: 09.01.2019

Минулого року після святкування Дня міста Олешки жертвою пограбування став 30-річний чоловік. Він розповів, що повертався додому і біля лікарні до нього підійшов невідомий чоловік, почав з ним розмовляти. Потім невідомий різко змінив поведінку, став бити заявника кулаками по обличчю, вибив йому кілька зубів, після чого відібрав у чоловіка мобільний телефон і гаманець з грошима. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.

Потерпілий описав працівникам поліції прикмети зловмисника і олешківські оперативники наступної доби затримали 49-річного підозрюваного. Він виявився двічі судимим за крадіжки. Мобільний телефон заявника він продав, а гроші витратив.

Було відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України «Грабіж». Суд визнав чоловіка винним у інкримінованому йому злочині та призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

rss