Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Заборона лову риби в зимувальних ямах! ⏰ Термін дії

Опубликовано: 08.10.2018

видео Заборона лову риби в зимувальних ямах! ⏰ Термін дії

02 11 З 1 листопада діє заборона на рибальство на місцях зимувальних ям - Рибохорона #UBR

Загальноприйнятою датою, з якої починається заборона на лов в зимувальних ямах є —  1 листопада . Термін його дії – до початку весняно-літнього нерестового заборони.Довідка.

Зимувальна яма – місце скупчення риб у зимовий період. Не всяка яма придатна для зимівлі риб. Перш за все, в ній повинно бути уповільнена зворотня течія або круговій. Це сприяє збагаченню води киснем і при цьому рибі, не потрібно витрачати цінну взимку енергію на опір течії. Так само в зимувальній ямі, зазвичай тверде і не замулене дно. Багато рибалок вважають, що риба в ямі лягає штабелями і впадає в анабіоз. Це не зовсім так. Риба в ямі поводиться цілком демократично. Повільно переміщаючись від центру до краю, забезпечуються рівні права для всіх особин зграї. Через те, що щільність риби в таких ямах висока, присутня можливість масового винищення рибних ресурсів. Щоб не відбувалося цього, Державне агенство рибного господарства України вводить заборону на лов в зимувальних ямах.


Заборона на риболовлю в Деснянських водоймах

Для більшості областей України ці ділянки річок і водосховищ, відомі ще з радянських часів, але не всі рибалки про них знають. Згідно із законом, такі охоронювані державою місця повинні належним чином бути позначені (встановлені таблички), але… Від відповідальності, не знання цих місц, вас не звільнить.


Держрибохорона забороняє здійснювати вилов риби

3 2018 року в Україні почала діяти інтерактивна карта зимувальних ям, нерестовищ та місць що заборонені для риболовлі. Натиснувши на кнопку нижче, ви можете ознайомитись із картою цих місць для вашої області.

rss