Навигация по сайту

Популярные статьи

Заборона знижок на алкоголь: як далеко зайде боротьба з пияцтвом?

У Росспоживнагляді підтримали ініціативу депутата Володимира Сисоєва. «Не потрібно стимулювати населення барвистими етикетками, знижковими акціями до покупки алкоголю і його споживання. Знижкових акцій на алкогольну продукцію бути не повинно », - пояснив він свою позицію Business FM У Росспоживнагляді підтримали ініціативу депутата Володимира Сисоєва

Фото: depositphotos.com

Оновлене 13:26

Знижки на алкогольну продукцію можуть заборонити. Глава Росспоживнагляду Анна Попова заявила, що знижкові акції повинні розглядатися як будь-яка інша рекламна кампанія.

Таким чином, відомство підтримало ініціативу депутата Держдуми Володимира Сисоєва, який запропонував внести відповідні поправки в закон «Про державне регулювання виробництва і обороту етилового спирту, алкогольної і спиртовмісної продукції і про обмеження споживання алкогольної продукції». За словами депутата, знижки на алкоголь сприяють зростанню споживання спиртовмісних напоїв.

З ініціативою депутата погодилися і в Громадській палаті. Проте ці заходи не зроблять країну менш п'є - вони лише підвищать споживчу безграмотність, вважає керівник Союзу сомельє і експертів Росії Артур Саркісян.

Думка в бесіді з Business FM також висловив віце-президент Союзу учасників алкогольного ринку Росії, віце-президент Союзу виноградарів і виноробів Леонід Попович:

В Асоціації компаній роздрібної торгівлі також заявили, що запропоновані поправки ніяк не вплинуть на зниження споживання алкоголю. Висока ціна не гарантує, що споживати алкоголь будуть менше людей, вважають рітейлери.

Депутат Володимир Сисоєв хоче піти далі. Він вважає, що необхідно взагалі закрити прилавки з алкогольною продукцією, як це було зроблено з сигаретами. За його словами, споживач, який прийшов в магазин за продуктами, не повинен бачити красивих етикеток на пляшках зі спиртним, які теж є рекламою. Ця пропозиція депутата поки не увійшло в його законодавчі поправки.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Ru в ваші джерела новин?