Навигация по сайту

Популярные статьи

Заборонені методи просування сайтів: Чорне SEO

 1. Інструменти чорного SEO просування
 2. Клоакинг - прихований текст
 3. Невидимі посилання в тексті
 4. Спам ключовими словами
 5. Створення дорвеев (односторінкових сайтів)
 6. Використання згенерованих сателітів
 7. Лінкфармінг (ферми посилань)
 8. Переваги чорного просування сайту (black SEO)
 9. Переваги чорних методів SEO:
 10. Недоліки чорного SEO просування сайту
 11. Недоліки чорних методів SEO:
 12. Коли слід використовувати чорну оптимізацію
 13. Санкції пошукових систем за чорне SEO:

Привіт, в цій статті я розповім вам основні заборонені методи просування сайтів, до яких краще не вдаватися, щоб не нарватися на бан від пошукових систем. У сфері пошукової оптимізації поняття «black hat SEO - Чорне SEO» - відноситься до використання агресивних стратегій і методів просування, які фокусуються тільки на пошукових системах, ігноруючи потреби цільової аудиторії.

Чорне SEO»

зазвичай SEO-інструменти чорної SEO оптимізації не підкоряються рекомендацій і навмисне порушують правила пошукових систем, тому їх прийнято вважати незаконними. Сайт, викритий у використанні чорної оптимізації, потрапляє під дію санкцій, в тому числі заноситься в чорний список і фільтр пошукової системи. Для таких майданчиків припиняється індексація.

Інструменти чорного SEO просування

Приклади популярних методів чорного SEO включають наповнення веб-сайту марним контентом, спам ключовими словами, використання прихованого тексту і обмін посиланнями з сайтами-донорами, які розміщують небезпечний або нелегальний контент.

Клоакинг - прихований текст

Дизайнери підбирають шрифти і фони для сайту так, щоб текст не був помітний для аудиторії. Таким чином, відвідувачі бачать інформацію, яка відрізняється від даних, оброблених пошуковими роботами. Відображення декількох видів контенту не заборонено, але все текстові матеріали на сайті повинні бути корисними для відвідувачів.

Невидимі посилання в тексті

Невидимі посилання, розміщені на сторонніх сайтах без відома власників подібних майданчиків. Застарілий метод нелегального просування, з яким активно борються не тільки пошуковики, але і благонадійні веб-ресурси.

Спам ключовими словами

Ще одна з найпростіших методик використовує заборонені методи просування сайтів із застосуванням чорного SEO, суть якої полягає в написанні на сайті величезної кількості запитів зі зміною структури і зниженням корисності тексту.

Створення дорвеев (односторінкових сайтів)

Ці віртуальні майданчики згенеровані автоматично. Для їх наповнення використовується дешевий і даремний контент з безліччю ключових запитів і посилань / банерів на материнський сайт. Перенаправлення автоматизовано, тому відвідувач може випадково потрапити на майданчик, що займається шахрайством, поширенням вірусів і шпигунських програм. Пошукові системи активно борються з дорвеями , Оскільки ті становлять небезпеку для користувачів.

Використання згенерованих сателітів

Ці сайти посилаються на основну (материнську) майданчик. Завдяки вміло оптимізованим сателітам просувний веб-ресурс займає все позицій в ТОПі пошукової видачі, витісняючи звідти конкурентів. Коли сателіт створюється вручну і є самодостатнім сайтом з хорошим контентом, цей метод просування відноситься до білому SEO .

Лінкфармінг (ферми посилань)

Під час білої самостійної оптимізації сайт отримує безкоштовні вічні посилання , на етапі сірого SEO - купує кількість посилань, а в ході чорного просування майданчик може взяти участь в розробці мережі сайтів, які посилаються один на одного. Щоб запустити ферму посилань необхідно розробити безліч веб-майданчиків, тому мова йде про згенерованих сайтах.

Пошукові системи навчилися успішно виявляти класичні методи чорного просування, тому прихованим текстом розробники практично не користуються. За клоакинг можна заробити довічне блокування в пошуковій системі. В цьому випадку овчинка вичинки не варта.

Сучасні інструменти для чорної оптимізації вважаються багатокомпонентними, тому розкрити факт шахрайства стає простіше. Наприклад, дорвеи і сателіти користуються попитом через те, що материнський сайт складно знайти і покарати. Навіть якщо ці ресурси будуть заблоковані, просування основного майданчика продовжиться. Зовсім інша ситуація простежується з фермами посилань. Коли подібна злочинна мережа розкривається, в вічний бан потрапляють всі її учасники.

Переваги чорного просування сайту (black SEO)

Якщо власник сайту готовий піти на ризик для отримання короткочасного ефекту, слід використовувати інструменти чорного SEO (black SEO). В сучасних умовах конкурентної боротьби чорні методи SEO отримують позитивні відгуки від досвідчених оптимізаторів, адже саме використання чорної оптимізації передбачає швидке збільшення трафіку і індексації.

Переваги чорних методів SEO:

 1. приголомшлива швидкість розкрутки сайту . Миттєва індексація привертає до майданчика цільову аудиторію, підвищуючи рівень трафіку.
 2. Високий ступінь автоматизації, яка дозволить позбутися від помилок, що виникають через людський фактор.
 3. Можливість в майбутньому відмовитися від чорного просування. Якщо сайт не трапляється «на гарячому», всі отримані результати від чорної оптимізації підуть йому на користь в майбутньому.

У комплексі з інструментами чорного SEO - black SEO слід використовувати швидкодіючі бізнес-моделі з високою прибутковістю. Більшість експертів, які використовують подібні методики просування, рекомендують відмовитися від цієї тактики власникам великих веб-майданчиків, орієнтованих на тривалу роботу в мережі.

Недоліки чорного SEO просування сайту

Чорна оптимізація відрізняється високим ризиком і безліччю негативних наслідків для сайту. Наскільки небезпечно використання чорного SEO відмінно знають досвідчені оптимізатори, тому багато компаній, що професійно займаються просуванням, відмовляються від застосування подібних інструментів. Але є і великі фірми, що спеціалізуються саме на чорному SEO.

Недоліки чорних методів SEO:

 1. Підвищений ризик. Виявлення факту використання хоча б одного з заборонених способів оптимізації призводить до блокування сайту. Потрапивши в чорний список пошукової системи, майданчик більше не індексується. Її позиції в пошуковій видачі моментально падають.
 2. Відсутність гарантій. Навіть найдосвідченіший оптимізатор не дасть гарантії щодо результату black SEO.
 3. Дорожнеча і необхідність в ризиковані інвестиції. Поширення платних посилань і відгуків, створення дорвеев і сателітів вимагає додаткових капіталовкладень.
 4. Недовговічність результатів. Вже через кілька тижнів після етапу чорної оптимізації сайт втрачаємо свої позиції. Різке падіння в основному обумовлено переходом пошукача до активних дій по боротьбі з нелегальними формами просування.

Порушення правил вимагає від розробника відмінного знання рекомендацій пошукових систем. Щоб миттєво підвищити позиції в ТОПі, доведеться вивчити алгоритми роботи пошукових роботів. Як і у випадку з сірої оптимізацією, отримати максимальну вигоду від використання методик чорного SEO можна тільки після запрошення до співпраці досвідчених фахівців.

Коли слід використовувати чорну оптимізацію

Заборонені методи просування сайтів не рекомендується застосовувати для розкрутки серйозних ресурсів. Вони не приносять користі в довгостроковій перспективі. Подібними методиками чорної оптимізації користуються найчастіше шахраї. Створюючи невеликі односторінкові сайти і цільові сторінки (Лендінзі), зловмисники продають за завищеною ціною фальсифікати, даремні послуги і товари.

Пошукові системи без особливих проблем розкривають факти шахрайства, коли власник сайту користується цілим комплексом нелегальних методик просування. Зазвичай представили Яндекс і Google попереджають власників сайтів про підозри в порушенні користувальницької домовленості. Якщо подібні попередження пошукової системи ігноруються, сайт блокується.

Санкції пошукових систем за чорне SEO:

 1. Бан - повне видалення URL з індексу. Адреса сайту відвідувачам доведеться вводить вручну.
 2. АГС від Яндекс - спрощена форма бана для боротьби з заточеними тільки під пошуковики сайтами.
 3. Песимізація - до видалення з індексу додається штучне зниження рейтингу.
 4. Пісочниця - автоматичне обмеження в сфері індексації для нових сайтів.
 5. Фільтри - дозволяють відправляти в чорний список (бан) дорвеи, сателіти, а часом і материнські сайти.

Іноді чорна SEO оптимізація використовується для цілком летальних цілей. Цей спосіб SEO дозволить прискорити індексацію, швидко вивівши сайт на провідні позиції в пошуковій видачі. Якщо система не запідозрить веб-ресурс в застосуванні нелегальних методик просування, можна переходити на сіре і біле SEO. При цьому доведеться уважно стежити за зміною трафіку і зменшенням кількості неблагонадійних посилань.

Працювати з чорної оптимізацією надзвичайно складно, тому такий метод просування використовується тільки фахівцями. Якщо власнику сайту потрібна негайна фінансова віддача, а не довгострокові перспективи розвитку майданчика, слід скористатися інструменти black SEO. Необхідно також розуміти, що їх активне застосування може призвести до вічної блокування URL пошуковою системою.

Сподіваюся моя стаття «Заборонені методи просування сайтів» була, Ваша думка дуже найголовніше корисна.

Хто хоче навчитися просувати сайти в ТОП пошукових систем і стати професійним SEO фахівцем, приходьте до мене на навчання SEO оптимізації сайту . удачі в інтернет бізнесі !