Навигация по сайту

Популярные статьи

Захист файлової системи в режимі реального часу

  1. Перевірка носіїв
  2. сканувати при

Функція захисту файлової системи в режимі реального часу контролює всі події в системі, які стосуються захисту від вірусів. При відкритті, створенні або запуску файлів все вони перевіряються на наявність шкідливого коду. Захист файлової системи в режимі реального часу активується під час запуску системи.

Захист файлової системи в режимі реального часу активується під час запуску системи

За замовчуванням функція захисту файлової системи в режимі реального часу запускається при завантаженні системи і забезпечує постійне сканування. В особливих випадках (наприклад, при виникненні конфлікту з іншою перевіркою в реальному часі) захист файлової системи в реальному часі можна вимкнути. Для цього потрібно відкрити вікно Додаткові настройки і в розділі Захист файлової системи в реальному часі> Основне зняти прапорець Автоматично запускати захист файлової системи в режимі реального часу.

Перевірка носіїв

За замовчуванням всі типи носіїв скануються на наявність можливих загроз.

Локальні диски: контролюються всі жорсткі диски, існуючі в системі.

Знімні носії: контролюються компакт- / DVD-диски, USB-пристрої зберігання, Bluetooth-пристрої і т. П.

Мережеві диски: скануються всі підключені мережеві диски.

Рекомендується залишити параметри за замовчуванням, а змінювати їх тільки в особливих випадках (наприклад, якщо перевірка певних носіїв до значного уповільнення обміну даними).

сканувати при

За замовчуванням всі файли перевіряються під час відкриття, створення або виконанні. Рекомендується не змінювати налаштування за замовчуванням, оскільки вони забезпечують максимальний захист комп'ютера в режимі реального часу.

• Відкриття файлу: увімкнення або вимкнення сканування при відкритті файлів.

• Створення файлу: увімкнення або вимкнення сканування при створенні файлів.

• Виконання файлу: увімкнення або вимкнення сканування при запуску файлів.

• Доступ до знімних носіїв: увімкнення або вимкнення сканування при доступі до конкретного знімного носія, на якому можуть зберігатися дані.

• Вимкнення комп'ютера: увімкнення або вимкнення сканування при виключенні комп'ютера.

Захист файлової системи в режимі реального часу перевіряє всі типи носіїв і запускається різними подіями, такими як доступ до файлу. За рахунок використання методів виявлення ThreatSense (як описано в розділі Параметри підсистеми ThreatSense ) Захист файлової системи в режимі реального часу можна налаштувати для створюваних і вже існуючих файлів по-різному. Наприклад, можна налаштувати захист файлової системи в режимі реального часу так, щоб вона більш ретельно відстежувала новостворені файли.

Для зниження впливу на продуктивність комп'ютера при використанні захисту в режимі реального часу файли, які вже сканувалися, що не скануються повторно, поки не будуть змінені. Файли перевіряються знову після кожного оновлення вірусної бази даних. Така поведінка контролюється з використанням оптимізації Smart. Якщо Оптимізація Smart відключена, всі файли перевіряються під кожному до них доступ. Щоб змінити цю установку відкрийте вікно Додаткові настройки, натиснувши клавішу F5, і перейдіть до розділу Захист від вірусів> Захист в режимі реального часу. Послідовно клацніть елементи Параметри підсистеми ThreatSense> Інша і зніміть або встановіть прапорець Включити інтелектуальну оптимізацію.