Навигация по сайту

Популярные статьи

Замовити сайт в Електросталі. Замовити створення сайту в Електросталі недорого: ціна, вартість

 1. Замовити створення сайту-візитки в Електросталі
 2. Замовити створення корпоративного сайту в Електросталі
 3. Замовити створення інтернет-магазину в Електросталі
 4. Замовити просування сайту в Електросталі

До недавнього часу керівники різних компаній не надавали належної уваги розробці сайту До недавнього часу керівники різних компаній не надавали належної уваги розробці сайту. Адже ще років 5 назад особистий сайт потрібен був лише для однієї мети - донести інформацію до аудиторії. На сьогоднішній день все змінилося. Створення сайту в Електросталі стало однією з найбільш затребуваних послуг, тому що основні продажі здійснюються саме в інтернеті. Таким чином, сайт перетворився з простого інформаційного джерела в один з найпотужніших інструментів продажів. Велика частина замовлень компаній здійснюється саме через сайт.

Тому всі ті, у кого ще немає власного інтернет-ресурсу, прагнуть, як можна швидше виправити цей стан речей і замовляють розробку сайту в першій-ліпшій веб-студії або навіть у фрілансера (з метою економії коштів). Але це не зовсім вірний підхід в такому серйозному і відповідальному справі. До вибору компанії, яка візьме на себе зобов'язання по створенню вашого сайту, слід підійти з усією відповідальністю.

В першу чергу слід звертати увагу на наступні моменти:

 • Час роботи компанії на ринку;
 • Наявність відгуків від клієнтів;
 • Наявність портфоліо;
 • Середній час розробки сайту;
 • Вартість робіт;
 • Надання повного переліку супутніх послуг.

Наша веб-студія спеціалізується на розробці сайтів вже не один рік. Ми втілюємо в життя проекти будь-якого рівня складності. І це далеко не всі наші переваги. Звернувшись до нас, ви отримуєте:

 • Створення сайтів «під ключ»;
 • Оперативну розробку без втрати якості;
 • Виконання різних завдань. Ми готові розробити для вас простий сайт (шаблон) і повністю його заповнити якісним контентом. Крім того, ми спеціалізуємося на створенні сайтів з індивідуальним дизайном, де кожну деталь промальовує професійний веб-дизайнер;
 • Доступну ціну виконання всіх робіт.

Замовити створення сайту-візитки в Електросталі

Однією з різновидів сайтів, які ми розробляємо, є сайти-візитки Однією з різновидів сайтів, які ми розробляємо, є сайти-візитки. Вони складаються з мінімальної кількості сторінок - близько 2-5 і можуть розроблятися під ключ за 3-7 робочих днів. За допомогою такого ресурсу ви зможете презентувати свою продукцію або виділити один напрямок, щоб привертати увагу відвідувачів. Головне завдання такого ресурсу - просування компанії в Глобальної Мережі. Найчастіше такі сайти замовляють молоді фірми, а також великі компанії, які представляють конкретний бренд або продукт.

Чому варто замовляти сайт-візитку саме в нашій компанії? Ми виконуємо всі побажання клієнтів, виробляємо доопрацювання всіх технічних деталей. Крім того, ми заповнимо для вас контентом весь сайт цілком. Наша компанія розробляє цей вид сайтів оперативно, недорого, креативно і найголовніше - інформативно.

Вартість виготовлення сайту-візитки в Електросталі: від 7 000 руб., Термін від 3-х до 7-ми днів.

Детальніше...

Замовити створення корпоративного сайту в Електросталі

У створенні корпоративного сайту потребують великі компанії, корпорації, холдинги, яким просто необхідно сформувати серед потенційних покупців позитивний імідж, образ фірми, виділитися на форі конкурентів У створенні корпоративного сайту потребують великі компанії, корпорації, холдинги, яким просто необхідно сформувати серед потенційних покупців позитивний імідж, образ фірми, виділитися на форі конкурентів. Створення цього різновиду сайту - досить складна процедура, яка забирає досить багато часу і грошових вкладень. Вирішивши замовити створення корпоративного сайту в Електросталі у нашій компанії, ми гарантуємо вам:

 • Простий і привабливий дизайн зі зручною навігацією;
 • Розширені функціональні можливості;
 • Залучення додаткової аудиторії;
 • Підвищення статусу компанії;
 • Доступну вартість робіт.

Вартість виготовлення корпоративного сайту в Електросталі: від 15 000 руб., Термін від 5-ти до 10-ти днів.

Детальніше...

Замовити створення інтернет-магазину в Електросталі

На сьогоднішній день багато людей роблять покупки онлайн На сьогоднішній день багато людей роблять покупки онлайн. Інтернет перетворився в один найактуальніших і потужних інструментів продажів. Тому створення інтернет-магазину в Електросталі - одна з найбільш затребуваних послуг. Кожна компанія незалежно від сфери своєї діяльності намагається розміщувати про себе максимальну інформацію в Мережі, просуваючи тим самим свої товари і послуги.

Само собою, в сфері інтернет-продажів діє величезна конкуренція. Щоб здобути перемогу в цій непростій «сутичці» необхідно бути кращим. Якісно створений інтернет-магазин допоможе позбутися від основних конкурентів і в рази збільшити продажі. Наша компанія допоможе вам у цьому. Ми створимо для вас інтернет-магазин з привабливим дизайном, простою навігацією і без зайвих переплат. Наші фахівці врахують всі ваші побажання при розробці інтернет-магазину. Чи не хочете переплачувати? Телефонуйте!

Вартість виготовлення інтернет-магазину в Електросталі: від 25 000 руб., Термін від 1-ї до 2-х тижнів.

Детальніше...

Замовити просування сайту в Електросталі

Крім створення сайтів різних видів наша компанія здійснює їх просування Крім створення сайтів різних видів наша компанія здійснює їх просування. Ця процедура необхідна для залучення відвідувачів на сайт. Ми використовуємо у своїй роботі найпопулярніші методи просування: написання SEO-оптимізованих текстів, запуск контекстної реклами, реєстрація в каталогах, обмін посиланнями і ін. Хочете, щоб ваш сайт завжди знаходився в першій десятці пошукової видачі найпопулярніших запитів? Замовляйте просування сайту в Електросталі в нашій компанії. Гарантуємо швидкий результат і доступну вартість проведених робіт.

Вартість просування сайту в Електросталі: від 10 000 руб.

Детальніше...

Щоб замовити створення WEB-сайту в Електросталі або інші послуги надаються нашою компанією, зателефонуйте за телефоном +7 (977) 572-69-64, або заповніть форму зворотного зв'язку:

Чи не хочете переплачувати?
Хочете, щоб ваш сайт завжди знаходився в першій десятці пошукової видачі найпопулярніших запитів?