Навигация по сайту

Популярные статьи

Замовити СЕО-статті в Києві, ціни

  1. вибираємо виконавця
  2. Послуги студи Fomin

Після того, як реалізована ідея сайту і він починає функціонувати, мрія будь-якого власника - це те, щоб його ресурс став популярним Після того, як реалізована ідея сайту і він починає функціонувати, мрія будь-якого власника - це те, щоб його ресурс став популярним. Простий реклами на сторонніх сайтах буде недостатньо, якщо не застосовувати оновлення порталу СЕО-статтями. Статті володіють необхідною інформацією, за якою і приходить користувач і чим статті цікавіше, тим більша ймовірність, що відвідувач повернеться на сайт знову.

Написанням статей займаються професійні копірайтери , Які можуть працювати, як в поодинці, так і цілим колективом. Їх тексти повністю унікальні і відмінно підходять як для розкрутки, так і для підтримки оптимальних позицій в пошуковій видачі. Якісна СЕО-стаття з застосуванням заданих ключових фраз позитивно відіб'ється на рейтингу всього сайту, що буде сприяти залученню цільової аудиторії.

Українська студія Fomin вже протягом більше 7 років успішно створює і просуває інтернет сайти. Команда копірайтерів з Києва здатна розкрутити портал будь-якої тематики своїми продуманими і добре складеними СЕО-статтями. Тому замовити СЕО-статті в Києві не складе великих труднощів, необхідно просто звернутися до нас.

Кожен співробітник Київської студії Fomin пройшов спеціальні курси копірайтингу і тому всі наші тексти приносять замовникам бажаний результат. Перед тим, як почати писати, наш копірайтер становить семантичне ядро, це дозволяє написати текст, який буде направлений на певну мету, при цьому стаття виходить цікавою.

Всі тексти від студи Fomin є унікальними і за своїм цікавим, тому наша праця високо цінують не тільки на Україні, але і в Росії і США.

Ціна за якісну СЕО-статтю

від професійного копірайтера може бути різною, все залежить від тематики, кількості ключових слів, обсягу і досвіду самого письменника. Кожна тема вимагає певних знань і навичок, адже для того, щоб написати складний технічний текст необхідно розбиратися в предметі, щоб доступно розжувати все простим людям, які просто хочуть знати, чим карбюраторний двигун відрізняється від інжекторного. Ціна також змінюється в більшу сторону, якщо текст буде покликаний не просто зацікавити, а й просунути сайт за певними показниками.

Як правило, цінник виставляється за 1000 символів, відповідно можна розрахувати приблизну вартість у певного автора. Копірайтери, які працюють давно, знають собі ціни і знижувати її не стануть, але замовник при цьому може бути впевнений, що текст буде унікальним і оптимізованим під його запити.

Ціна також залежить і від часу, який буде витрачено на написання СЕО-статті. Для того щоб отримати необхідний результат будь-який професійний копірайтер зажадає від замовника докладний ТЗ, на основі якого і буде побудований каркас майбутньої статті.

Для того щоб отримати необхідний результат будь-який професійний копірайтер зажадає від замовника докладний ТЗ, на основі якого і буде побудований каркас майбутньої статті

Пам'ятайте, що конкретне і чітке ТЗ значно економить час, як виконавцю, так і замовнику.

вибираємо виконавця

Існує безліч різних форумів і студій контенту, які пропонують послуги копірайтерів , Але для того, щоб вибрати дійсно професійного виконавця необхідно вивчити його портфоліо. Чим більше у автора позитивних відгуків і стаж роботи, тим він надійніше, але ціна може бути не завжди виправданою, оскільки написання статей для домогосподарок не вимагає високих знань. Тому варто розглянути і основні тематики, якими промишляє виконавець.

Послуги студи Fomin

Співробітники студії Fomin не просто створюють необхідний контент, вони оптимізують його під пошукові Співробітники студії Fomin не просто створюють необхідний контент, вони оптимізують його під пошукові   запити запити. Поряд з написанням СЕО-текстів, студія займається розробкою унікального дизайну і обслуговуванням сайтів . Зробивши замовлення на комплексне обслуговування свого сайту, замовник отримує стабільну роботу ресурсу, високі пошукові рейтинги і збільшення цільового трафіку. Студія Fomin має величезний досвід в сфері інтернет діяльності і здатна повернути до життя навіть найслабші проекти.

Ми утримуємо прийнятні ціни, надаючи при цьому професійну підтримку. Багато великих компаній залишаються з нами протягом тривалого періоду, повністю довіряючи ведення свого проекту. Ми цінуємо час своїх клієнтів і виконуємо замовлення точно в строк. Всі роботи проводяться на сучасному обладнанні і тому ми гарантуємо якість і стабільність послуг, що надаються.

Вибравши студію Fomin, ви робите внесок у впевнене майбутнє свого інтернет порталу, який буде залучати нових потенційних покупців і збільшувати ваш дохід.

Автор статті:

Світлана Ортолані

Провідний спеціаліст з інтернет-маркетингу

Читайте також:


Найактуальніші теми:

Схожі статті:

  1. Переоцінити значення хорошого логотипу складно. Це фундамент бренду, що відображає суть ...
  2. Для того щоб сайт приносив дохід і знаходився в ТОП, ...
  3. На даний момент співпраця із західними компаніями стало прибутковим, і ...

Замовлення послуг і консультування по тел .: +38 (044) 227-46-18