Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Запорізькі платники перерахували до місцевої казни півмільярда гривень плати за землю

Опубликовано: 06.11.2018

В поточному році за період з січня по вересень місяць від плати за землю до місцевих бюджетів надійшло 466 мільйонів гривень. Зокрема юридичні особи перерахували 86000000 гривень, а юридичні більше 380 мільйонів.

За повідомленням Олексія Кавиліна, який очолює Головне управління ГФС в Запорізькій області, в цьому році надходження до бюджету виросли на 24%. На перший погляд цифра не дуже вражає, але в грошовому еквіваленті це складає 90 мільйонів гривень.

— Тільки за вересень місцева скарбниця поповнилася 50 мільйонами гривень, 42 мільйони гривень від зазначеної суми перерахували юридичні особи і ще майже 8000000 гривень — фізичні особи. За вересень минулого року платники перерахували майже на 8000000 гривень менше. Найбільше плати за землю до бюджету направили запорожці — майже 200 мільйонів гривень або 42% від загальної суми надходжень по області. Далі за рівнем надходжень місто Енергодар — майже 53 мільйони гривень, місто Бердянськ — 30000000 гривень та місто Мелітополь — 20000000 гривень, — зазначає Олексій Кавилін.

Зокрема на території Запорізької області 38 суб’єктів підприємницької діяльності залучені до оподаткування. В цьому році вони сплатили до місцевих бюджетів майже 600 тисяч гривень. Така сума поступила за користування земельними ділянками, загальна площа яких становить 21,6 гектара. Ці данні були подані Фондом державного майна України в Запорізькій області.

Для збільшення надходження до місцевого бюджету плати за землю в регіоні було проведено додаткові територіально-дільничі обстеження. За їх результатами до оподаткування залучено 66 нових суб’єктів господарської діяльності. Всі вони користувались земельними ділянками, але при цьому вони у них не були належним чином оформлені. В результаті перевірки залучено до оплати земельних ділянок на загальну площу 7,78 гектара, що дало можливість отримати місцевому бюджету додатков 352000 гривень.

rss