Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Зареєструвати товариство з обмеженою дієздатністю

Опубликовано: 08.10.2018

Товариство з обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ, Товариство) – найпоширеніша організаційно-правова форма юридичної особи. Це зумовлено простотою ведення її діяльності як в правому сенсі, так і в бізнесовому.

Раніше писали статті на тему реєстрації ТОВ, переваг та недоліків такої форми, з ними ви можете ознайомитися за посиланнями:


Юридичний ранок: Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю

Товариство з обмеженою відповідальністю має статутний капітал, який розділений на частки. Розмір частки статутного капіталу залежить від вкладу кожного з засновників ТОВ (визначається в статуті ТОВ).

До статутного капіталу можна вносити грошові кошти, рухоме майно, нерухомість, майнові права, інтелектуальну власність.

Мінімальна кількість учасників ТОВ – одна особа, а максимальна кількість – 100 осіб. При перевищенні цієї кількості ТОВ має прийняти рішення про перетворення в акціонерне товариство.

Кожен учасник несе відповідальність за зобов’язаннями ТОВ в межах внесених вкладів до статутного капіталу.

Загальні збори учасників є головним органом ТОВ, який приймає найважливіші рішення і працює в момент проведення зборів.

Директор є виконавчим органом ТОВ, який здійснює організаційну, координаційну, представницьку та іншу діяльність, яка необхідна при виконанні мети створення Товариства.

rss