Навигация по сайту

Популярные статьи

Заробити пристойні гроші з SEOsprint.

  1. Представляю вам проект SEOsprint. Цей супер сайт перший за значимістю заробітку на кліках - з мого...

Представляю вам проект SEOsprint

Представляю вам проект SEOsprint. Цей супер сайт перший за значимістю заробітку на кліках - з мого досвіду заробітку в інтернеті на кліках.

Суть роботи на SEOsprint - полягає в тому - потрібно клацати по посиланнях рекламодавців. Робити певну роботу на замовлення - виконувати завдання від рекламодавця - постити в форумах або проголосувати за когось для перемоги в якомусь конкурсі. І ще багато різних нескладних завдань за які ви будете отримувати непогані гроші.

Загалом проект приємний з усіх боків як по дизайну так і по оплаті за певну роботу.
Суть роботи на SEOsprint - полягає в тому - потрібно клацати по посиланнях рекламодавців
На SEOsprint є також реферальная програма з двох рівнів.
Розрахунок від першого рівня вважається так - заробив ваш реферал 1 рубль вам йде від цього 50 копійок. Другий рівень з 1 рубля вам йде 10 копійок. При досягненні вами рівня Бізнесмен ви отримаєте 65 копійок з заробленого 1 рубля вашого реферала.

Також на проекті SEOsprint по досягненню рівня Бізнесмен вам проект безкоштовно дарує рефералів від системи в порядку черги. Спрямування від системи це ті рефірали які прийшли самі без запрошення. Спрямування без рефера бути не можуть. Та й погано без нього. Рефер в праві вам призначити рефбек до 100% заробленого вами - мій рефбек вам 40% так як якщо більше я вам призначу то втрачається сенс займатися запрошенням на проект SEOsprint. Тобто моя вам надбавка до 1 рублю вами заробленого плюс від мене 40 копійок. При досягненні статусу робочий я додаю вам реф. відсоток до 60%

У день можна цілком реально заробити не напружуючись від 10 рублів мінімум плюс від мене 6 рублів - це тільки на перегляді рекламних сайтів.

При виконанні нескладних завдань і проходження швидких тестів Ви можете в день заробляти мінімум 150 - 250 руб.

Статус Бізнесмен проект дає вам безкоштовно - залежить це від того як ви працюєте на проекті - ваш заробіток - ваша реклама - залучення вами рефіралов - і в загальному ваша активність на проекті.

Принцип заробітку на кліках на SEOsprint.
Я працюю так - цілий день я природно кликати не буду - робота - сімейні справи і тд. Але при включенні мною або кимось із моєї сім'ї компа відразу заходимо на SEOsprint.
Всі займаються своїми справами а сайт відкритий - з'явилася вільна хвилинка поновіть першу кнопку - заробляти - з'являться нові оплачувані кліки і листи і так хоч цілий день.

Рада - починайте кликати з тих кліків які подорожче а потім клікайте всі інші.
Таким чином ви завжди будите брати найдорожчі кліки.

Кількість кліків в день досягає від 200 до 350 ціна кліків від 0.030р. до 0.068р. - листів від 0.045р. до 0.08р. - завдання від 0.2р. до 30р. - тести від 0.2р. до 3.5р. тільки устигайте заробляти гроші.
У нічний час на проекті затишшя.
А з ранку знову валом роботи і так кожен день. Я особисто дуже радий що такий проект існує і процвітає.

Виведення грошей моментальний до 1000 рублів один раз на добу.

Якщо Ви новачок в інтернет заробіток дуже вам рекомендую починати заробляти саме тут.

Приєднуйтесь і заробляйте !!!!

Обов'язково запам'ятайте логін, пароль, пінкод - запишіть куди не-будь. Це робіть відразу ж після реєстрації.

---- Якщо ви вже працюєте на Seosprint.net тут ще відмінні сайти для заробітку на кліках ---- Тисніть тут ----