Навигация по сайту

Популярные статьи

Заробіток на перегляді відео: способи + список сайтів

 1. Заробіток на перегляді відео: способи + список сайтів PS Не торкаємося поки ширшої теми: «як заробити...
 2. Хто платить за це гроші?
 3. Скільки грошей можна заробити?
 4. Сайти для заробітку на перегляді відео
 5. 1. Заробіток на перегляді коротких відео
 6. 2. Біржі накрутки. Заробіток на перегляді відео на Ютубі
 7. SOCPUBLIC
 8. Cashbox
 9. SMMOK-YT
 10. VKTarget
 11. ФорумОк
 12. Qcomment
 13. ADVADS
 14. Заробіток на відео: інші способи
 15. Заробіток на перегляді відео: способи + список сайтів
 16. Суть і особливості
 17. Хто платить за це гроші?
 18. Скільки грошей можна заробити?
 19. Сайти для заробітку на перегляді відео
 20. 1. Заробіток на перегляді коротких відео
 21. 2. Біржі накрутки. Заробіток на перегляді відео на Ютубі
 22. SOCPUBLIC
 23. Cashbox
 24. SMMOK-YT
 25. VKTarget
 26. ФорумОк
 27. Qcomment
 28. ADVADS
 29. Заробіток на відео: інші способи
 30. Заробіток на перегляді відео: способи + список сайтів
 31. Суть і особливості
 32. Хто платить за це гроші?
 33. Скільки грошей можна заробити?
 34. Сайти для заробітку на перегляді відео
 35. 1. Заробіток на перегляді коротких відео
 36. 2. Біржі накрутки. Заробіток на перегляді відео на Ютубі
 37. SOCPUBLIC
 38. Cashbox
 39. SMMOK-YT
 40. VKTarget
 41. ФорумОк
 42. Qcomment
 43. ADVADS
 44. Заробіток на відео: інші способи

Заробіток на перегляді відео: способи + список сайтів

Заробіток на перегляді відео: способи + список сайтів

PS Не торкаємося поки ширшої теми: «як заробити на Youtube», або інших джерел отримання доходу з відео. Поточна стаття присвячена заробітку саме на перегляді чужих відео!

Суть і особливості

Як заробляти або Що потрібно буде робити?

Власне, як і зазначено в заголовку до даної статті: потрібно буде дивитися відеоролики. За це ви і будете отримувати гроші. Крім цього, в ряді випадків, доведеться виконувати додаткові дії, на кшталт: підписатися на канал, поставити лайк / діслайк, написати коммент і т.д. Втім, про це трохи нижче.

Хто платить за це гроші?

Рекламодавці. Чи не вам безпосередньо, а через спеціальні сервіси (таких сайтів багато, нижче ми окремо розглянемо кожен з них). Платять або: власне за сам перегляд (для накрутки показників), або за клік по рекламі, вбудованої в відео, або ще за якесь нехитре дію.

Скільки грошей можна заробити?

Ваш дохід залежить від багатьох параметрів: де будете «працювати» (на якому сайті), як будете працювати і т.д. Тим не менш, для орієнтиру, наведемо кілька цифр. Оплата перегляду одного відео коливається від 2 копійок (короткий 30-секундний ролик), до 3 рублів. Скільки грошей вийде заробляти за день / місяць? Хз.

З впевненістю можна сказати одне: не варто розраховувати на великий рівень доходу - сім'ю в Москві за ці гроші не прогодувати, але, наприклад, для школяра / студента або в якості додаткового заробітку: 100 рублів в день за повний «робочий день» - напевно , 300 руб. в день - цілком можливо. Більше? Потрібно пробувати.

Сайти для заробітку на перегляді відео

Не будемо вказувати колись популярні, але на сьогоднішній день не функціонують сервіси, на зразок Intvideo, Pentavideo, Buxp, Platio, Buzzshed і інші. Все, що нижче - тільки робочі на даний момент ресурси. Всі проекти по темі нашої статті ми поділили на 2 групи.

Сайти з першої групи - спеціалізовані саме на перегляді відео (коротких роликів). Проекти другої групи - універсальні біржі простих завдань, сервіси заробітку на соціальних мережах. Як і попередні, пропонують практично те ж саме - заробити на перегляді відео, але несуть дещо інший сенс.

1. Заробіток на перегляді коротких відео

У Рунеті всього 2 ресурсу, що підходять під тему цього підрозділу: Vizona і Veedok. До того ж, ці 2 проекти абсолютно ідентичні. Зареєстрованим користувачам пропонують до перегляду короткі відеоролики (до 30 секунд) розважального характеру. Крім перегляду більше нічого робити не потрібно - ні комментить, ні підписуватися, ні виконувати ніяких інших дій.

І все добре з цими двома сайтами, якби не рівень оплати. А він в цих сервісах залишає бажати кращого. Перегляд 1 відеоролика оцінюється в суму в межах 1-3 копійок. Таким чином, при всьому бажанні за годину «роботи» з цими проектами чи можна заробити більше 20 рублів. Якщо ви цінуєте свій час - проходимо повз, приступаємо до списку сайтів з наступного підрозділу ...

UPD 25/11/2018. Сайти Vizona і Veedok більше не працюють - закриті! Невелика втрата - йдемо далі ...

2. Біржі накрутки. Заробіток на перегляді відео на Ютубі

Потенціал заробітку на сайтах, огляди яких ми опублікуємо в цьому розділі, куди вище, ніж в тих, які були згадані нами вище. І якщо ваша мета - гроші (а не розвага) - рекомендуємо звернути на них увагу. Крім одного лише перегляду, тут, в більшості випадків вам доведеться виконувати ще деякі дії, що, втім, жодним чином не робить цю «роботу» нітрохи складніше.

Йдеться про виконання завдання на численних поштовика, буксах і інших подібних сервісах. Практично кожне завдання вимагатиме від виконавця наявність аккаунта в YouTube . Тому, якщо ви цього не зробили - зареєструйтеся на Ютубі. Немає необхідності робити це, якщо у вас вже є аккаунт в будь-якому із сервісів Google, наприклад, пошта в сервісі gmail - ви можете авторизуватися в відеохостингу YouTube за допомогою цього облікового запису.

Крім цього, вам знадобляться гаманці в електронних платіжних системах для виведення грошей. У кожного сайту свої умови щодо виведення зароблених коштів, але, найчастіше, серед способів: на рахунок мобільного, WebMoney, Яндекс.Деньги, гаманець в системі Qiwi.

Дивіться на нашому сайті: інструкції по реєстрації, створення гаманця і роботі в платіжних системах

Якщо і з цим все в порядку, переходимо до оглядам сайтів ...

Якщо і з цим все в порядку, переходимо до оглядам сайтів

SOCPUBLIC

Дуже популярний, дуже зручний в роботі букс. Реєструємося, переходимо на вкладку Заробити → Завдання. Сортуємо по типу: YouTube. Бачимо понад 150 завдань! В основному це перегляд відео, але є і підписки, коменти, etc. Дуже добре оплачуються!

Мінімалка на висновок від 0.01 руб. У тому числі і миттєві виплати. 5 способів виведення грошей.

Cashbox

Чергова біржа простих завдань. Більш ніж гідна уваги біржа простих завдань, тому як ... просто подивіться на скріншот рівня оплати

Оплата виконання всього одного завдання - і на вашому балансі сума більша за мінімальну на висновок (WebMoney, миттєві виплати). Єдиний мінус - завдань мало, але періодично варто заходити на цей сайт тільки з однієї причини - високі ціни!

SMMOK-YT

Біржа накрутки, заточена виключно під YouTube. Виконавцю доступні кілька видів завдань, всі вони включають перегляд і: лайк, діслайк, підписка, додавання в плейлист. «Ціни» абсолютно різні (залежить від тривалості відео), середня - близько 0,05 руб, досить завдань по 0,1-0,15 грн, є завдання з куди більшою оплатою - це підписка, аж до 0,4 руб за кожну . Мінімум коштів для виведення - 50 рублів (на WebMoney).

VKTarget

Прекрасний сервіс! Працює з YouTube і, звичайно ж, є завдання по перегляду відео, при цьому, оплата пропорційна тривалості відео. Що найголовніше, VKTarget платить, мабуть, більше за всіх інших аналогічних проектів. Крім заробітку на перегляді відео можна отримати гроші за: підписку на канал, позначку «подобається» чи «не подобається». 15 рублів - мінімалка до висновку.

UPD. 20.12.2018. Завдань саме по перегляду відео в Вктаргет зараз немає, але залишилися лайки / дізлайкі і підписки на канал. При цьому, 1 лайк в Ютуб оцінюється в 0,25 руб., Підписки - удвічі дорожче.

дивіться інструкцію по заробітку в Вктаргет

ФорумОк

Біржа простих завдань. Серед усього іншого, пропонує роботу, пов'язану з відео на YouTube, в тому числі і на перегляді відео. Завдань не так багато, як хотілося б, але! Оплата просто божевільна!

На жаль, мінімальна сума на висновок в Форумке - 200 рублів. Тому, щоб швидше отримати кеш на руки варто звернути увагу на інші способи заробітку, тим більше, що будь-які завдання в цьому сервісі оплачуються дуже високо.

PS Після реєстрації обов'язково знайомимося з інформацією по посиланнях в меню знизу: «Як тут працювати», «Довідник», «ЧаВо»

Qcomment

Проект, основна спрямованість якого - коментарі. Проте, надає для замовників цілий комплекс суміжних послуг, в тому числі і послугу перегляд відео. Для нас же, для виконавців - це можливість заробити. Дуже навіть непогані гроші. Адже один лише перегляд оцінюється мінімум в 1,5 руб, додайте до цього підписку на канал і коментар до відеоролика - отримуємо цифру близько 10 рублів!

Читайте на нашому сайті: огляд Qcomment для виконавців

Читайте на нашому сайті:  огляд Qcomment  для виконавців

Мінімальна сума на виплату - 100 рублів (в рублях або доларах на Webmoney або гаманець в системі Яндекс.Деньги).

Вище ми перерахували найбільш гідні на наш погляд проекти, на які варто звернути увагу в першу чергу. Але, якщо це списку вам мало, нижче - ще невеликий список сайтів, де можна заробити на переглядах відео.

ADVADS

Відносно нова біржа. У трійці завдань, доступних в сервісі: серфінг по сайтах, читання листів і, перегляд відео! Ніяких додаткових дій крім самого перегляду робити не потрібно. Тривалість роликів: 15, 45, 90 і 180 секунд. Оплачуються відповідно їх тривалості. Наприклад, за 90 секунд налічується 0,12 рублів.

Виведення грошей на WebMoney, Яндекс, PAYEER. Мінімальна сума для виплат - всього 1 рубль!

Сайтів, подібних до тих, які були запропоновані нами в цьому розділі - сила-силенна. Періодично ми будемо поповнювати цей список, додаючи інші цікаві сервіси.

Велике безліч завдань, так або інакше, пов'язаних з відео (в основному, це саме перегляди, + якесь додаткове дію) очікують виконавців на всіляких буксах і «поштовика» (біржах простих завдань), на зразок seo-fast, seosprint, profitcentr і т.д.

Окремий розділ «Перегляд відеореклами» не так давно з'явився на сайті SurfEarner - сервіс пасивного заробітку.

Ми писали про цей спосіб в статті Заробіток на перегляді реклами в браузері . Можна зазирнути і туди, втім, платять там не особливо багато ...

Заробіток на відео: інші способи

Можливо вам припаде до душі заробіток на перегляді реклами ? З хорошого - це на 100% пасивний «дохід». Виконавши пару нескладних дій, згодом можна отримувати гроші на автоматі.

Рекомендуємо звернути увагу і на заробіток на анкетах . Ця «робота» дуже і дуже добре оплачується (аж до 50 рублів за 20 хвилин витраченого часу!). На сайтах платних опитувань часом трапляються відео-опитування, що дуже близько до теми поточної статті.

Якщо у вас є група / паблік в соціальних мережах з «живими» передплатниками або власний сайт / форум, можу і ви хочете заробити на перегляді відео вашими передплатниками / відвідувачами, в цьому випадку, сам Боженька велів зареєструватися в проектах VideoSeed і / або Вібум . З їх допомогою, ви зможете розміщувати відео на своїх майданчиках і отримувати гроші за кожен перегляд відео вашими передплатниками і відвідувачами.

Заробіток на перегляді відео: способи + список сайтів

Заробіток на перегляді відео: способи + список сайтів

PS Не торкаємося поки ширшої теми: «як заробити на Youtube», або інших джерел отримання доходу з відео. Поточна стаття присвячена заробітку саме на перегляді чужих відео!

Суть і особливості

Як заробляти або Що потрібно буде робити?

Власне, як і зазначено в заголовку до даної статті: потрібно буде дивитися відеоролики. За це ви і будете отримувати гроші. Крім цього, в ряді випадків, доведеться виконувати додаткові дії, на кшталт: підписатися на канал, поставити лайк / діслайк, написати коммент і т.д. Втім, про це трохи нижче.

Хто платить за це гроші?

Рекламодавці. Чи не вам безпосередньо, а через спеціальні сервіси (таких сайтів багато, нижче ми окремо розглянемо кожен з них). Платять або: власне за сам перегляд (для накрутки показників), або за клік по рекламі, вбудованої в відео, або ще за якесь нехитре дію.

Скільки грошей можна заробити?

Ваш дохід залежить від багатьох параметрів: де будете «працювати» (на якому сайті), як будете працювати і т.д. Тим не менш, для орієнтиру, наведемо кілька цифр. Оплата перегляду одного відео коливається від 2 копійок (короткий 30-секундний ролик), до 3 рублів. Скільки грошей вийде заробляти за день / місяць? Хз.

З впевненістю можна сказати одне: не варто розраховувати на великий рівень доходу - сім'ю в Москві за ці гроші не прогодувати, але, наприклад, для школяра / студента або в якості додаткового заробітку: 100 рублів в день за повний «робочий день» - напевно , 300 руб. в день - цілком можливо. Більше? Потрібно пробувати.

Сайти для заробітку на перегляді відео

Не будемо вказувати колись популярні, але на сьогоднішній день не функціонують сервіси, на зразок Intvideo, Pentavideo, Buxp, Platio, Buzzshed і інші. Все, що нижче - тільки робочі на даний момент ресурси. Всі проекти по темі нашої статті ми поділили на 2 групи.

Сайти з першої групи - спеціалізовані саме на перегляді відео (коротких роликів). Проекти другої групи - універсальні біржі простих завдань, сервіси заробітку на соціальних мережах. Як і попередні, пропонують практично те ж саме - заробити на перегляді відео, але несуть дещо інший сенс.

1. Заробіток на перегляді коротких відео

У Рунеті всього 2 ресурсу, що підходять під тему цього підрозділу: Vizona і Veedok. До того ж, ці 2 проекти абсолютно ідентичні. Зареєстрованим користувачам пропонують до перегляду короткі відеоролики (до 30 секунд) розважального характеру. Крім перегляду більше нічого робити не потрібно - ні комментить, ні підписуватися, ні виконувати ніяких інших дій.

І все добре з цими двома сайтами, якби не рівень оплати. А він в цих сервісах залишає бажати кращого. Перегляд 1 відеоролика оцінюється в суму в межах 1-3 копійок. Таким чином, при всьому бажанні за годину «роботи» з цими проектами чи можна заробити більше 20 рублів. Якщо ви цінуєте свій час - проходимо повз, приступаємо до списку сайтів з наступного підрозділу ...

UPD 25/11/2018. Сайти Vizona і Veedok більше не працюють - закриті! Невелика втрата - йдемо далі ...

2. Біржі накрутки. Заробіток на перегляді відео на Ютубі

Потенціал заробітку на сайтах, огляди яких ми опублікуємо в цьому розділі, куди вище, ніж в тих, які були згадані нами вище. І якщо ваша мета - гроші (а не розвага) - рекомендуємо звернути на них увагу. Крім одного лише перегляду, тут, в більшості випадків вам доведеться виконувати ще деякі дії, що, втім, жодним чином не робить цю «роботу» нітрохи складніше.

Йдеться про виконання завдання на численних поштовика, буксах і інших подібних сервісах. Практично кожне завдання вимагатиме від виконавця наявність аккаунта в YouTube . Тому, якщо ви цього не зробили - зареєструйтеся на Ютубі. Немає необхідності робити це, якщо у вас вже є аккаунт в будь-якому із сервісів Google, наприклад, пошта в сервісі gmail - ви можете авторизуватися в відеохостингу YouTube за допомогою цього облікового запису.

Крім цього, вам знадобляться гаманці в електронних платіжних системах для виведення грошей. У кожного сайту свої умови щодо виведення зароблених коштів, але, найчастіше, серед способів: на рахунок мобільного, WebMoney, Яндекс.Деньги, гаманець в системі Qiwi.

Дивіться на нашому сайті: інструкції по реєстрації, створення гаманця і роботі в платіжних системах

Якщо і з цим все в порядку, переходимо до оглядам сайтів ...

Якщо і з цим все в порядку, переходимо до оглядам сайтів

SOCPUBLIC

Дуже популярний, дуже зручний в роботі букс. Реєструємося, переходимо на вкладку Заробити → Завдання. Сортуємо по типу: YouTube. Бачимо понад 150 завдань! В основному це перегляд відео, але є і підписки, коменти, etc. Дуже добре оплачуються!

Мінімалка на висновок від 0.01 руб. У тому числі і миттєві виплати. 5 способів виведення грошей.

Cashbox

Чергова біржа простих завдань. Більш ніж гідна уваги біржа простих завдань, тому як ... просто подивіться на скріншот рівня оплати

Оплата виконання всього одного завдання - і на вашому балансі сума більша за мінімальну на висновок (WebMoney, миттєві виплати). Єдиний мінус - завдань мало, але періодично варто заходити на цей сайт тільки з однієї причини - високі ціни!

SMMOK-YT

Біржа накрутки, заточена виключно під YouTube. Виконавцю доступні кілька видів завдань, всі вони включають перегляд і: лайк, діслайк, підписка, додавання в плейлист. «Ціни» абсолютно різні (залежить від тривалості відео), середня - близько 0,05 руб, досить завдань по 0,1-0,15 грн, є завдання з куди більшою оплатою - це підписка, аж до 0,4 руб за кожну . Мінімум коштів для виведення - 50 рублів (на WebMoney).

VKTarget

Прекрасний сервіс! Працює з YouTube і, звичайно ж, є завдання по перегляду відео, при цьому, оплата пропорційна тривалості відео. Що найголовніше, VKTarget платить, мабуть, більше за всіх інших аналогічних проектів. Крім заробітку на перегляді відео можна отримати гроші за: підписку на канал, позначку «подобається» чи «не подобається». 15 рублів - мінімалка до висновку.

UPD. 20.12.2018. Завдань саме по перегляду відео в Вктаргет зараз немає, але залишилися лайки / дізлайкі і підписки на канал. При цьому, 1 лайк в Ютуб оцінюється в 0,25 руб., Підписки - удвічі дорожче.

дивіться інструкцію по заробітку в Вктаргет

ФорумОк

Біржа простих завдань. Серед усього іншого, пропонує роботу, пов'язану з відео на YouTube, в тому числі і на перегляді відео. Завдань не так багато, як хотілося б, але! Оплата просто божевільна!

На жаль, мінімальна сума на висновок в Форумке - 200 рублів. Тому, щоб швидше отримати кеш на руки варто звернути увагу на інші способи заробітку, тим більше, що будь-які завдання в цьому сервісі оплачуються дуже високо.

PS Після реєстрації обов'язково знайомимося з інформацією по посиланнях в меню знизу: «Як тут працювати», «Довідник», «ЧаВо»

Qcomment

Проект, основна спрямованість якого - коментарі. Проте, надає для замовників цілий комплекс суміжних послуг, в тому числі і послугу перегляд відео. Для нас же, для виконавців - це можливість заробити. Дуже навіть непогані гроші. Адже один лише перегляд оцінюється мінімум в 1,5 руб, додайте до цього підписку на канал і коментар до відеоролика - отримуємо цифру близько 10 рублів!

Читайте на нашому сайті: огляд Qcomment для виконавців

Читайте на нашому сайті:  огляд Qcomment  для виконавців

Мінімальна сума на виплату - 100 рублів (в рублях або доларах на Webmoney або гаманець в системі Яндекс.Деньги).

Вище ми перерахували найбільш гідні на наш погляд проекти, на які варто звернути увагу в першу чергу. Але, якщо це списку вам мало, нижче - ще невеликий список сайтів, де можна заробити на переглядах відео.

ADVADS

Відносно нова біржа. У трійці завдань, доступних в сервісі: серфінг по сайтах, читання листів і, перегляд відео! Ніяких додаткових дій крім самого перегляду робити не потрібно. Тривалість роликів: 15, 45, 90 і 180 секунд. Оплачуються відповідно їх тривалості. Наприклад, за 90 секунд налічується 0,12 рублів.

Виведення грошей на WebMoney, Яндекс, PAYEER. Мінімальна сума для виплат - всього 1 рубль!

Сайтів, подібних до тих, які були запропоновані нами в цьому розділі - сила-силенна. Періодично ми будемо поповнювати цей список, додаючи інші цікаві сервіси.

Велике безліч завдань, так або інакше, пов'язаних з відео (в основному, це саме перегляди, + якесь додаткове дію) очікують виконавців на всіляких буксах і «поштовика» (біржах простих завдань), на зразок seo-fast, seosprint, profitcentr і т.д.

Окремий розділ «Перегляд відеореклами» не так давно з'явився на сайті SurfEarner - сервіс пасивного заробітку.

Ми писали про цей спосіб в статті Заробіток на перегляді реклами в браузері . Можна зазирнути і туди, втім, платять там не особливо багато ...

Заробіток на відео: інші способи

Можливо вам припаде до душі заробіток на перегляді реклами ? З хорошого - це на 100% пасивний «дохід». Виконавши пару нескладних дій, згодом можна отримувати гроші на автоматі.

Рекомендуємо звернути увагу і на заробіток на анкетах . Ця «робота» дуже і дуже добре оплачується (аж до 50 рублів за 20 хвилин витраченого часу!). На сайтах платних опитувань часом трапляються відео-опитування, що дуже близько до теми поточної статті.

Якщо у вас є група / паблік в соціальних мережах з «живими» передплатниками або власний сайт / форум, можу і ви хочете заробити на перегляді відео вашими передплатниками / відвідувачами, в цьому випадку, сам Боженька велів зареєструватися в проектах VideoSeed і / або Вібум . З їх допомогою, ви зможете розміщувати відео на своїх майданчиках і отримувати гроші за кожен перегляд відео вашими передплатниками і відвідувачами.

Заробіток на перегляді відео: способи + список сайтів

Заробіток на перегляді відео: способи + список сайтів

PS Не торкаємося поки ширшої теми: «як заробити на Youtube», або інших джерел отримання доходу з відео. Поточна стаття присвячена заробітку саме на перегляді чужих відео!

Суть і особливості

Як заробляти або Що потрібно буде робити?

Власне, як і зазначено в заголовку до даної статті: потрібно буде дивитися відеоролики. За це ви і будете отримувати гроші. Крім цього, в ряді випадків, доведеться виконувати додаткові дії, на кшталт: підписатися на канал, поставити лайк / діслайк, написати коммент і т.д. Втім, про це трохи нижче.

Хто платить за це гроші?

Рекламодавці. Чи не вам безпосередньо, а через спеціальні сервіси (таких сайтів багато, нижче ми окремо розглянемо кожен з них). Платять або: власне за сам перегляд (для накрутки показників), або за клік по рекламі, вбудованої в відео, або ще за якесь нехитре дію.

Скільки грошей можна заробити?

Ваш дохід залежить від багатьох параметрів: де будете «працювати» (на якому сайті), як будете працювати і т.д. Тим не менш, для орієнтиру, наведемо кілька цифр. Оплата перегляду одного відео коливається від 2 копійок (короткий 30-секундний ролик), до 3 рублів. Скільки грошей вийде заробляти за день / місяць? Хз.

З впевненістю можна сказати одне: не варто розраховувати на великий рівень доходу - сім'ю в Москві за ці гроші не прогодувати, але, наприклад, для школяра / студента або в якості додаткового заробітку: 100 рублів в день за повний «робочий день» - напевно , 300 руб. в день - цілком можливо. Більше? Потрібно пробувати.

Сайти для заробітку на перегляді відео

Не будемо вказувати колись популярні, але на сьогоднішній день не функціонують сервіси, на зразок Intvideo, Pentavideo, Buxp, Platio, Buzzshed і інші. Все, що нижче - тільки робочі на даний момент ресурси. Всі проекти по темі нашої статті ми поділили на 2 групи.

Сайти з першої групи - спеціалізовані саме на перегляді відео (коротких роликів). Проекти другої групи - універсальні біржі простих завдань, сервіси заробітку на соціальних мережах. Як і попередні, пропонують практично те ж саме - заробити на перегляді відео, але несуть дещо інший сенс.

1. Заробіток на перегляді коротких відео

У Рунеті всього 2 ресурсу, що підходять під тему цього підрозділу: Vizona і Veedok. До того ж, ці 2 проекти абсолютно ідентичні. Зареєстрованим користувачам пропонують до перегляду короткі відеоролики (до 30 секунд) розважального характеру. Крім перегляду більше нічого робити не потрібно - ні комментить, ні підписуватися, ні виконувати ніяких інших дій.

І все добре з цими двома сайтами, якби не рівень оплати. А він в цих сервісах залишає бажати кращого. Перегляд 1 відеоролика оцінюється в суму в межах 1-3 копійок. Таким чином, при всьому бажанні за годину «роботи» з цими проектами чи можна заробити більше 20 рублів. Якщо ви цінуєте свій час - проходимо повз, приступаємо до списку сайтів з наступного підрозділу ...

UPD 25/11/2018. Сайти Vizona і Veedok більше не працюють - закриті! Невелика втрата - йдемо далі ...

2. Біржі накрутки. Заробіток на перегляді відео на Ютубі

Потенціал заробітку на сайтах, огляди яких ми опублікуємо в цьому розділі, куди вище, ніж в тих, які були згадані нами вище. І якщо ваша мета - гроші (а не розвага) - рекомендуємо звернути на них увагу. Крім одного лише перегляду, тут, в більшості випадків вам доведеться виконувати ще деякі дії, що, втім, жодним чином не робить цю «роботу» нітрохи складніше.

Йдеться про виконання завдання на численних поштовика, буксах і інших подібних сервісах. Практично кожне завдання вимагатиме від виконавця наявність аккаунта в YouTube . Тому, якщо ви цього не зробили - зареєструйтеся на Ютубі. Немає необхідності робити це, якщо у вас вже є аккаунт в будь-якому із сервісів Google, наприклад, пошта в сервісі gmail - ви можете авторизуватися в відеохостингу YouTube за допомогою цього облікового запису.

Крім цього, вам знадобляться гаманці в електронних платіжних системах для виведення грошей. У кожного сайту свої умови щодо виведення зароблених коштів, але, найчастіше, серед способів: на рахунок мобільного, WebMoney, Яндекс.Деньги, гаманець в системі Qiwi.

Дивіться на нашому сайті: інструкції по реєстрації, створення гаманця і роботі в платіжних системах

Якщо і з цим все в порядку, переходимо до оглядам сайтів ...

Якщо і з цим все в порядку, переходимо до оглядам сайтів

SOCPUBLIC

Дуже популярний, дуже зручний в роботі букс. Реєструємося, переходимо на вкладку Заробити → Завдання. Сортуємо по типу: YouTube. Бачимо понад 150 завдань! В основному це перегляд відео, але є і підписки, коменти, etc. Дуже добре оплачуються!

Мінімалка на висновок від 0.01 руб. У тому числі і миттєві виплати. 5 способів виведення грошей.

Cashbox

Чергова біржа простих завдань. Більш ніж гідна уваги біржа простих завдань, тому як ... просто подивіться на скріншот рівня оплати

Оплата виконання всього одного завдання - і на вашому балансі сума більша за мінімальну на висновок (WebMoney, миттєві виплати). Єдиний мінус - завдань мало, але періодично варто заходити на цей сайт тільки з однієї причини - високі ціни!

SMMOK-YT

Біржа накрутки, заточена виключно під YouTube. Виконавцю доступні кілька видів завдань, всі вони включають перегляд і: лайк, діслайк, підписка, додавання в плейлист. «Ціни» абсолютно різні (залежить від тривалості відео), середня - близько 0,05 руб, досить завдань по 0,1-0,15 грн, є завдання з куди більшою оплатою - це підписка, аж до 0,4 руб за кожну . Мінімум коштів для виведення - 50 рублів (на WebMoney).

VKTarget

Прекрасний сервіс! Працює з YouTube і, звичайно ж, є завдання по перегляду відео, при цьому, оплата пропорційна тривалості відео. Що найголовніше, VKTarget платить, мабуть, більше за всіх інших аналогічних проектів. Крім заробітку на перегляді відео можна отримати гроші за: підписку на канал, позначку «подобається» чи «не подобається». 15 рублів - мінімалка до висновку.

UPD. 20.12.2018. Завдань саме по перегляду відео в Вктаргет зараз немає, але залишилися лайки / дізлайкі і підписки на канал. При цьому, 1 лайк в Ютуб оцінюється в 0,25 руб., Підписки - удвічі дорожче.

дивіться інструкцію по заробітку в Вктаргет

ФорумОк

Біржа простих завдань. Серед усього іншого, пропонує роботу, пов'язану з відео на YouTube, в тому числі і на перегляді відео. Завдань не так багато, як хотілося б, але! Оплата просто божевільна!

На жаль, мінімальна сума на висновок в Форумке - 200 рублів. Тому, щоб швидше отримати кеш на руки варто звернути увагу на інші способи заробітку, тим більше, що будь-які завдання в цьому сервісі оплачуються дуже високо.

PS Після реєстрації обов'язково знайомимося з інформацією по посиланнях в меню знизу: «Як тут працювати», «Довідник», «ЧаВо»

Qcomment

Проект, основна спрямованість якого - коментарі. Проте, надає для замовників цілий комплекс суміжних послуг, в тому числі і послугу перегляд відео. Для нас же, для виконавців - це можливість заробити. Дуже навіть непогані гроші. Адже один лише перегляд оцінюється мінімум в 1,5 руб, додайте до цього підписку на канал і коментар до відеоролика - отримуємо цифру близько 10 рублів!

Читайте на нашому сайті: огляд Qcomment для виконавців

Читайте на нашому сайті:  огляд Qcomment  для виконавців

Мінімальна сума на виплату - 100 рублів (в рублях або доларах на Webmoney або гаманець в системі Яндекс.Деньги).

Вище ми перерахували найбільш гідні на наш погляд проекти, на які варто звернути увагу в першу чергу. Але, якщо це списку вам мало, нижче - ще невеликий список сайтів, де можна заробити на переглядах відео.

ADVADS

Відносно нова біржа. У трійці завдань, доступних в сервісі: серфінг по сайтах, читання листів і, перегляд відео! Ніяких додаткових дій крім самого перегляду робити не потрібно. Тривалість роликів: 15, 45, 90 і 180 секунд. Оплачуються відповідно їх тривалості. Наприклад, за 90 секунд налічується 0,12 рублів.

Виведення грошей на WebMoney, Яндекс, PAYEER. Мінімальна сума для виплат - всього 1 рубль!

Сайтів, подібних до тих, які були запропоновані нами в цьому розділі - сила-силенна. Періодично ми будемо поповнювати цей список, додаючи інші цікаві сервіси.

Велике безліч завдань, так або інакше, пов'язаних з відео (в основному, це саме перегляди, + якесь додаткове дію) очікують виконавців на всіляких буксах і «поштовика» (біржах простих завдань), на зразок seo-fast, seosprint, profitcentr і т.д.

Окремий розділ «Перегляд відеореклами» не так давно з'явився на сайті SurfEarner - сервіс пасивного заробітку.

Ми писали про цей спосіб в статті Заробіток на перегляді реклами в браузері . Можна зазирнути і туди, втім, платять там не особливо багато ...

Заробіток на відео: інші способи

Можливо вам припаде до душі заробіток на перегляді реклами ? З хорошого - це на 100% пасивний «дохід». Виконавши пару нескладних дій, згодом можна отримувати гроші на автоматі.

Рекомендуємо звернути увагу і на заробіток на анкетах . Ця «робота» дуже і дуже добре оплачується (аж до 50 рублів за 20 хвилин витраченого часу!). На сайтах платних опитувань часом трапляються відео-опитування, що дуже близько до теми поточної статті.

Якщо у вас є група / паблік в соціальних мережах з «живими» передплатниками або власний сайт / форум, можу і ви хочете заробити на перегляді відео вашими передплатниками / відвідувачами, в цьому випадку, сам Боженька велів зареєструватися в проектах VideoSeed і / або Вібум . З їх допомогою, ви зможете розміщувати відео на своїх майданчиках і отримувати гроші за кожен перегляд відео вашими передплатниками і відвідувачами.

Хто платить за це гроші?
Скільки грошей можна заробити?
Скільки грошей можна заробити?
Скільки грошей можна заробити?
Хто платить за це гроші?
Скільки грошей можна заробити?
Скільки грошей вийде заробляти за день / місяць?
Більше?
Хто платить за це гроші?
Скільки грошей можна заробити?