Навигация по сайту

Популярные статьи

Заробіток на рефералах

Опубліковано 11 Лютий, 2015

Заробіток на рефералах

Вельми цікавий спосіб поповнити свій гаманець, не маючи свого сайту, - заробіток на рефералах Вельми цікавий спосіб поповнити свій гаманець, не маючи свого сайту, - заробіток на рефералах. Саме слово «реферал» походить від англ. слова «referral» (в перекладі - контрольний). Реферал - це учасник партнерської програми, який став користувачем будь-якого сервісу за рекомендацією одного з його клієнтів.

На даний момент практично кожен сервіс (будь то інтернет-магазин, казино, біржа контенту і т.д.) має у себе реферальную (партнерську) програму, завдяки якій користувачеві надається можливість додаткового заробітку (втім, для декого це може стати основним джерелом доходів ).

Щоб почати залучати користувачів, потрібно взяти спеціальну посилання. Реферальная посилання може бути розміщена в будь-якому місці на Ваш розсуд. Крім рефссилке, у деяких сервісів є можливість встановити банер. Майданчиком для розміщення рефссилок може стати форум, електронна пошта знайомих, а також Ви можете просто скинути її по «асьці», скайпу і т.д. Мати свій сайт для заробітку на рефералах не обов'язково, проте якщо він є, і Ви здійснили правильний підхід до реклами будь-якого ресурсу - це буде Вам тільки в плюс. Самі розумієте, свій сайт дасть Вам більше можливостей, але перш за його треба розкрутити, щоб у нього була своя аудиторія.

Щоб зрозуміти, чому рефссилке, та й взагалі партнерські програми стали настільки популярними, змоделюємо ситуацію. Уявіть собі, що Ви вирішили відкрити свій бізнес в інтернеті і вирішили створити онлайн магазин. Для цього Ви найняли відповідних співробітників для створення і розкручування ресурсу, закупили товар (або, як варіант, уклали договір з постачальником за певних умов). Через якийсь час Ваш інтернет-магазин заробив, у нього навіть з'явилися перші відвідувачі. Рано чи пізно Ви вирішите, що треба збільшити приплив потенційних покупців. В цьому випадку, перше, що Вам порадять - це реклама. Це може бути реклама на форумах, блогах, соціальних мережах, звичайно ж, в пошукових системах. Але ж це задоволення не найдешевше. Саме тому свого часу і з'явилися партнерські програми. З'явилося таке поняття як реферал (залучений) і реферер (привертає). Таким чином, самі клієнти починають залучати нових покупців в інтернет-магазин, та й ще й отримують за це певний відсоток (у випадку з магазином, з продажу). При цьому і власник магазину задоволений (новий клієнт) і реферера добре (прибуток з партнерства), ну і рефералу добре (знайшов цікавий товар).

І таких прикладів можна навести ще багато. Адже заробіток на рефералах можливий не тільки за допомогою інтернет-магазинів. Особисто я маю своїх рефералів на біржі контенту Адвего, букмекерській конторі ЛЕОН, а також на інших сервісах.

Позитивні і негативні сторони заробітку на рефералах.

Звичайно, заробіток на рефералах не є ідеальним і безвідмовним методом поповнення свого електронного (і не тільки) гаманця. Також як і у випадку з іншими видами заробітку, у нього є свої позитивні і негативні сторони.

плюси:

  • Заробіток пасивний. Одного разу залучений зацікавлений і активний клієнт буде приносити Вам стабільний дохід.
  • Можливість більш тісної співпраці. Дуже часто, серйозний сервіс, бачачи, який великий приплив відвідувачів Ви для нього організуєте, може запропонувати Вам більш тісну співпрацю. Таким чином, заробіток на рефералах може стати Вашим основним засобом для існування і, хто знає, може Ви навіть станете одним зі співробітників сервісу (компанії).
  • Заробіток легальний. На відміну від тієї ж покупки і продажу посилань, ніхто не скаже Вам, що Ви займаєтеся чорним методом монетизації.

мінуси:

  • У випадку з несерйозними сервісами можливо «кидалово». Це не так поширене, але цілком можливо.
  • Чи не найбільший відсоток зацікавлених осіб, навіть серед тих, хто все-таки перейшов по посиланню.

Незважаючи на всі негативні сторони даного виду заробітку, можна сказати, що заробіток на рефералах є досить непоганим способом поповнити свою кишеню. Більш того, серед онлайн-трудящих є люди, які в місяць тільки з рефералів мають прибуток, в кілька разів перевищує сучасний мінімальний розмір оплати праці. Так що зверніть свою увагу в цю сторону. Рекомендую вам так само ознайомитися з ще однією статтею на цю тему як заробити на рефералах . Деякі проекти, на яких можна заробляти таким способом ви знайдете в статті заробіток на кліках .