Навигация по сайту

Популярные статьи

Заробіток на сайті Seo-Fast

 1. Реєстрація
 2. Перший вхід в акаунт
 3. Заробляємо на перегляді сайтів
 4. Заробіток на читанні листів
 5. Заробляємо виконуючи тести
 6. Заробіток на виконанні завдань
 7. Заробіток на перегляді рекламних тізерів
 8. Як на Seo-Fast заробляти пасивно
 9. Висновок зароблених коштів
 10. Можливості для рекламодавців
 11. Дивіться також:
 12. Коментарі:

Привіт шановні відвідувачі сайту MoneyNado.ru! Зараз ми розберемо всі важливі моменти роботи на сайті активної реклами Seo-Fast. Даний проект, складає гідну конкуренцію таким відомим рекламним майданчикам як SeoSprint , ProfitCentr і іншим топовим буксує. Тут може заробляти кожна людина потребує додаткового доході. А таких дуже багато! Привіт шановні відвідувачі сайту MoneyNado

Система активної реклами Сео-Фаст працює з лютого 2012 року. Станом на жовтень 2016 року, букс налічує понад 1 000 000 користувачів. За весь час сайт виплатив понад 40 000 000 рублів. Який тут щоденний фінансовий оборот і доступну роботу, можна подивитися в статистиці замовлень по днях тижня.

Який тут щоденний фінансовий оборот і доступну роботу, можна подивитися в статистиці замовлень по днях тижня

Погодьтеся, показники статистики вселяють довіру!

Реєстрація

Для початку, потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації. Тисніть наступну кнопку і сайт відкриється в новій вкладці вашого браузера.

У правому верхньому кутку тиснемо велику синю кнопку.

Відкриється сторінка з формою реєстрації нового користувача. Тут в першу чергу, потрібно вказати ім'я користувача. Він повинен бути на латиниці (російські літери заборонені) і містити не менше 5 символів. Максимальна довжина логіна - 13 символів. Звичайно, при такому вже великій кількості реєстрацій, не завжди вдається підібрати гарний або бажаний логін. Потрібно дати волю фантазії ... Далі, вказуємо свій діючий Email і тиснемо кнопку Продовжити.

Далі, вказуємо свій діючий Email і тиснемо кнопку Продовжити

Тепер потрібно підтвердити свою пошту. Тиснемо кнопку Надіслати, отримуємо лист з кодом. Його потрібно ввести в наступне віконце, клікнути Перевірити і натиснути кнопку Продовжити.

Його потрібно ввести в наступне віконце, клікнути Перевірити і натиснути кнопку Продовжити

Вирішуємо капчу і тиснемо Зареєструватися.

Вирішуємо капчу і тиснемо Зареєструватися

Зберігаємо Пароль в надійне місце і входимо в акаунт.

Перший вхід в акаунт

Кількома по кнопці (у верхньому правому куті) Вхід. У формі авторизації заповнюємо два поля: Email і пароль. Вирішуємо нескладну капчу і тиснемо по заповітної кнопочки.

Вирішуємо нескладну капчу і тиснемо по заповітної кнопочки

Після входу, система відразу ж запропонує перейти в розділ Особисті дані та заповнити свій профіль потрібною інформацією. Відкриваємо Особистий кабінет і заходимо в потрібний підрозділ.

Відкриваємо Особистий кабінет і заходимо в потрібний підрозділ

Заповнюємо розділ Мої гаманці, Анкетні дані і підтверджуємо свій аккаунт за допомогою мобільного телефону. На вказаний номер подзвонять (саме подзвонять, а не SMS) і озвучать код, який потрібно буде ввести у відповідне віконце. Після активації облікового запису, можна внести зміни в налаштуваннях, встановити аватар.

Якщо вас не влаштовує пароль який видала система, його можна змінити. Чи влаштовує? Можна приступати до заробітку.

Заробляємо на перегляді сайтів

Відмітна риса букса Seo-Fast від аналогів - величезна кількість рекламованих сайтів в розділі серфінг. Ціна за перегляд одного посилання досягає до 6,5 копійок. Умовно, рекламу в серфінгу можна розділити на 3 види:

 1. Динамічні міні-посилання: час перегляду від 5 до 15 секунд. Оплата за перегляд - 1-2 копійки.
 2. Стандартні посилання: тривалість перегляду від 20 до 60 секунд. Вартість - 3-6 копійок.
 3. Банерний серфінг: час від 30 до 60 секунд і оплата від 4 до 7 копійок.

Всю рекламу (динамічні посилання і банерний серфінг) можна "розбити" на дві категорії: перегляд в активному вікні (якщо перейти в іншу вкладку браузера, таймер зупиниться) і без нього. Реклама переглянута в активному стані оплачується трохи дорожче. Посилання які потрібно переглядати в активному вікні, відзначені відповідним значком.

Посилання які потрібно переглядати в активному вікні, відзначені відповідним значком

Давайте приступимо безпосередньо до перегляду реклами. Відкриваємо зліва розділ меню Заробити і натискаємо на кнопку Серфінг. Вирішуємо вже знайому капчу.

Вирішуємо вже знайому капчу

За бажанням, можна впорядкувати рекламу по параметрам Швидкі або Дорогі.

За бажанням, можна впорядкувати рекламу по параметрам Швидкі або Дорогі

Кількома по будь-якому посиланню або банеру.

Кількома по будь-якому посиланню або банеру

Реклама відкриється в окремій вкладці, запуститься зворотний відлік таймера. Після закінчення відліку, потрібно вирішити легку капчу і отримати оплату.

Після закінчення відліку, потрібно вирішити легку капчу і отримати оплату

Переглядаємо всі доступні посилання і банери. Оновлюємо сторінку. Якщо нової реклами немає, переходимо до читання оплачуваних листів.

Заробіток на читанні листів

Перегляд оплачуваних листів рекламодавців, майже те ж саме що і серфінг, але тут ще потрібно відповісти на контрольне запитання. Переходимо в розділ з листами.

Переходимо в розділ з листами

Відкриваємо будь-який з доступних, клікнувши на посилання листи.

Відкриваємо будь-який з доступних, клікнувши на посилання листи

Лист відкриється в новій вкладці браузера. У тексті листа потрібно знайти відповідь на контрольне запитання і підтвердити його, клікнувши по відповідній кнопці.

У тексті листа потрібно знайти відповідь на контрольне запитання і підтвердити його, клікнувши по відповідній кнопці

Нас знову (як і при перегляді реклами в серфінгу) очікує перегляд сайту, таймер, капча і оплата за вироблене дію.

Нас знову (як і при перегляді реклами в серфінгу) очікує перегляд сайту, таймер, капча і оплата за вироблене дію

Коли оплачувані листи закінчаться, переходимо до виконання тестів.

Заробляємо виконуючи тести

Система активної реклами Seo-Fast - просто рай для любителів тестів. Такого величезного кількості тестів, немає ніде. Заходимо в потрібний розділ меню.

Заходимо в потрібний розділ меню

Доступні до проходження тести, можна впорядкувати за параметрами і задати бажану категорію.

Доступні до проходження тести, можна впорядкувати за параметрами і задати бажану категорію

Давайте виконаємо один із запропонованих системою тестів. Кількома по посиланню і виконуємо поставлену рекламодавцем завдання. Відзначаємо правильні відповіді на контрольні питання. Тиснемо кнопку Надіслати звіт.

Тиснемо кнопку Надіслати звіт

Отримуємо оплату за виконану роботу.

Отримуємо оплату за виконану роботу

Рівень складності пропонованих для проходження тестів, можна визначити по його статистикою.

Рівень складності пропонованих для проходження тестів, можна визначити по його статистикою

Немає нічого складного. Можна переходити до найдохіднішого заробітку - виконання завдань.

Заробіток на виконанні завдань

Рекламодавці проекту Seo-Fast просто "засипають" букс цікавими завданнями, надаючи відмінну можливість користувачам непогано заробляти. Правильно використовую фільтри та налаштування пошуку, кожен для себе підбере відповідні до виконання завдання.

Правильно використовую фільтри та налаштування пошуку, кожен для себе підбере відповідні до виконання завдання

Щоб виконувати завдання, не потрібно володіти якимись особливими знаннями. Головне засвоїти основні моменти роботи: відкрив завдання, переглянув умови, сумлінно виконав всі завдання які поставив рекламодавець - отримав оплату. Згодом, напрацьовуватимуться певні навички, з'явитися специфічна вправність і результат не змусить себе чекати - дохід від роботи буде рости.

Як сортувати, які бувають завдання, як їх правильно і швидко виконувати використовуючи потрібні інструменти, скоро буде опублікована окрема публікація.

Заробіток на перегляді рекламних тізерів

Зовсім недавно, адміністрація проекту обрадувала своїх користувачів додаванням ще одного способу для заробітку - тізерна реклама. Все працює за принципом таких відомих тизерних мереж як Teaser.bz , P2P.bz і тому подібних ... Потрібно встановити в браузер розширення, яке буде показувати оплачувану рекламу під час серфінгу будь-яких сайтів.

Потрібно встановити в браузер розширення, яке буде показувати оплачувану рекламу під час серфінгу будь-яких сайтів

Всі подробиці про заробіток на тизерної рекламі Сео-Фаст, дивіться тут .

Як на Seo-Fast заробляти пасивно

Серфінг, листи, тести і завдання - діяльність на яку потрібно витрачати свій особистий час. А всім нам хочеться почати отримувати дохід пасивно. Чи не так?

Букс Сео-Фаст надає і таку можливість. Завдяки 2-х рівневої реферального системі, можна створити свій невеличкий бізнес і отримувати пасивний дохід від роботи запрошених рефералів. Або заробляти на їх продаж. Для цих цілей, на сайті є спеціальна ярмарок. Як запрошувати рефералів, ними керувати і відповіді на інші питання, що стосуються роботи з Рефсистема можна буде почитати в наступних публікаціях присвячених заробітку на буксах. А поки беріть в своєму особистому кабінеті реферальне посилання і запрошуйте на проект всіх кого зможете. Реферальне посилання і безліч рекламних банерів ви знайдете по дорозі Особистий кабінет - Запросити рефералів.

Не забувайте заповнювати вітальний лист, яке будуть отримувати при реєстрації ваші майбутні реферали. Надавайте їм посильну допомогу. Від їх активності буде залежати ваш дохід!

Висновок зароблених коштів

Перейдемо до самого приємного моменту для кожного працівника - висновку зароблених коштів.

На даний момент, на висновок Seo-Fast працює з такими платіжними системами як:

 • WebMoney;
 • Яндекс гроші;
 • Perfect Money;
 • Payeer.

Для кожної ПС встановлена ​​мінімальна сума на висновок. Наприклад: для ВебМани - 3 рубля, для Payeer "мінімалка" становить 5 рублів. Максимальна сума на висновок буде прямо залежати від статусу на проекті. Точну інформацію щодо кожної платіжки, комісію і інші подробиці, можна дізнатися безпосередньо в процесі замовлення виплати.

Вивести гроші з Сео-Фаст дуже просто. Кількома по кнопці Отримати гроші.

Потрапляємо на сторінку вибору платіжної системи. Будемо замовляти виплату на WebMoney.

Будемо замовляти виплату на WebMoney

Вказуємо потрібну суму або натискаємо по посиланню Замовити всі. Вирішуємо капчу і тиснемо кнопку Виплатити.

Вирішуємо капчу і тиснемо кнопку Виплатити

Готово! Гроші "полетіли" на рахунок Webmoney.

Гроші полетіли на рахунок Webmoney

Півтори секунди і монети на місці!

Півтори секунди і монети на місці

Всі виплати відбуваються повністю в автоматичному режимі.

Можливості для рекламодавців

Сайт Seo-Fast це не тільки місце для заробітку, а й відмінний інструмент для розкрутки і ефективної реклами сайтів.

Для рекламодавців, адміністрація приготувала дев'ять діючих способів активної реклами:

 1. Реклама в серфінгу (посилання, банери);
 2. Оплачувані листи;
 3. тести;
 4. Контекстна реклама;
 5. завдання;
 6. Псевдо посилання;
 7. Рекламна ланцюжок;
 8. Каталог статей;
 9. Графічні банери (розташовані на сторінках букса).

Ціни на рекламу доступні кожному користувачеві.

Ціни на рекламу доступні кожному користувачеві

Проблем з поповненням рекламного рахунку не буде. На поповнення працює маса платіжних систем.

На поповнення працює маса платіжних систем

У пошуках гарної рекламної площадки? Ви її знайшли!

Сподіваюся у вас не залишилося сумнівів, що заробіток без фінансових "вливань" на сайті Seo-Fast - реальність!

Всім удачі і гідних заробітків!

Дивіться також:

Коментарі:

Чи влаштовує?
Чи не так?
У пошуках гарної рекламної площадки?