Навигация по сайту

Популярные статьи

Заробіток на сервісі Seosprint job-prosto.ru

Seosprint (Сеоспрінт) непоганий сайт для тих, хто знаходиться на початку нелегкого шляху добування хліба насущного в мережі інтернет

Seosprint (Сеоспрінт) непоганий сайт для тих, хто знаходиться на початку нелегкого шляху добування хліба насущного в мережі інтернет. Заробляють гроші на Seosprint, виконуючи завдання, які не потребують особливих навичок і умінь. Переходи по рекламних посиланнях, читання листів, нескладні тести - завдання прості, відповідно, низькі ціни: 5 копійок - 5 рублів. Якщо є бажання і готовність затратити чимало часу, це саме те, що треба.

Головне, що необхідно для роботи в сеоспрінт, крім терпіння, хороший швидкісний безлімітний інтернет і надійний антивірус.

Заробіток на Seosprint невеликий, хороші завдання доводиться виловлювати, але, якщо залучити рефералів, справа піде веселіше.

Серфінг. Потрібно відкрити посилання, дочекатися закінчення часу відліку таймера, вирішити просту арифметичну задачку і отримати гроші - від 3 до 5 копійок.

Читання листів. Потрібно прочитати коротке послання і відповісти на просте запитання (надаються три варіанти відповіді). За це на рахунок прийдуть 7 копійок.

Тести. За посиланням або з використанням пошукової системи потрібно перейти на необхідну статтю або сайт, уважно прочитати інформацію і відповісти на нескладні питання, що стосуються прочитаного. Відповіді вибираються із запропонованих варіантів. Вартість завдання від 2 коп.

Виконання завдань. Це більш дохідна частина заробітку за допомогою Seosprint. У завданнях зазвичай пропонують стати рефералом або зареєструватися на заданому ресурсі. Бувають варіанти, пов'язані з фінансовими витратами - ставки, Форекс. Якщо знання і досвіду в цих питаннях немає, краще обійти такі завдання стороною. Подібні завдання пов'язані з фінансовими ризиками. Якщо завдання - стати рефералом, потрібно пам'ятати, що вимоги тут будуть суворими, проте є і приємні моменти: плюшки і пряники у вигляді бонусів і конкурсів.

Основні «правила поведінки» на Seosprint. Щоб мати робочий аккаунт, бажано повністю заповнити всі необхідні поля. Свій пін-код треба обов'язково записати де-небудь, використовувати його доведеться при виконанні більшої частини завдань. Завдання можна виконувати з мобільних телефонів або планшетів. Заборонено застосовувати автоматичні програми. Неактивний протягом двох місяців аккаунт віддаляється.

Всі відгуки про заробіток в сеоспрінт, як правило, позитивні. Але є і негативні відгуки про сайті сеоспрінт в яких люди зазвичай пишуть що їм не подобається оплата за їхню працю. Природно якщо бити байдики, і тільки скаржитися гроші самі не прийдуть треба працювати і тоді у вас все вийде.

Seosprint не єдина площадка такого роду. Сюди ж можна віднести і такі перевірені часом і людьми ресурси, як Wmmail.ru , Wmzona.com . Завдання в принципі скрізь однакові, десь їх може бути більше, десь менше. Різниця в оплаті невелика. Освоївши один з таких ресурсів, можна почати освоюватися і на іншому, заробіток буде побільше.

Корисна стаття по темі:

- Заробіток на кліках і серфінгу сайтів

- Як заробити в твіттері

- Заробіток на платних опитуваннях