Навигация по сайту

Популярные статьи

Заробіток в інтернеті на кліках (серфінг, поштовики, сар)

Заробіток на кліках - дуже старий і перевірений спосіб заробити . Спочатку дохід не великий, але проявивши терпіння і цілеспрямованість за місяць набігає цілком пристойна надбавка до вашого бюджету.

На відповідних майданчиках вам будуть запропоновано наступне:

  • Серфінг за гроші - гроші нараховуються за перегляд сайтів рекламодавців. Необхідно перейти за посиланням, почекати від 5 до 60 секунд і підтвердити перегляд (наприклад натиснути на цифру 6 якщо запитують скільки буде 8-2);
  • Читання листів - оплачують читання рекламного листи і відповідь на якесь питання по вмісту, далі йде звичайний серфінг. Оплата більша, ніж за просто серфінг;
  • Проходження тестів - необхідно пройти якийсь тест, що складається в основному з декількох простих питань. Абсолютно нічого складного;
  • Виконання завдань - найбільші «гонорари» виплачуються за виконання завдань. Завдання можуть бути різні, реєстрації, той же серфінг, але в більшій кількості, читання, лайки і т.д. Часу доведеться витратити трохи більше, але дохід значно істотніше.

Це лише основні варіанти, є й інші, про них дізнаєтеся нижче. Майже всі сервіси виплачують зароблені вами гроші на WebMoney і Яндекс Гроші. Але є й інші варіанти виведення коштів.

Ми підібрали тільки перевірені сайти, які реально платять гроші і на яких можна непогано заробити в інтернеті без вкладень. Назви сервісів і банери клікабельні, переходите по ним, реєструйтеся і починайте заробляти. Що таке реферальні системи і як вони допомагають підвищити дохід можете почитати тут .

Отже, приступимо:

Отже, приступимо:

Мабуть кращий сервіс з усіх перерахованих. Працює з 2010 без нарікань. Хороші відгуки. Для початку роботи потрібно лише наявність доступу в інтернет. Заробіток нараховується в рублях (для виведення знадобитися WMR гаманець). Першу суму, достатню для виведення зможете отримати буквально через 2 хвилини після початку роботи.

Ніяких додаткових навичок не потрібно. Надійний, стабільний, чесний, прозорий і багатообіцяючий ресурс. Понад мільйон учасників. Найбільша кількість роботи, в порівнянні з аналогічними майданчиками. Нудьгувати не доведеться.

Відмінна реферальная система. Конкурси і бонуси для рефералів. Виведення грошей на WebMoney від 2 рублів, Яндекс.Деньги, PerfectMoney, Payeer, Payza.

Так само одна з кращих майданчиків. Понад 2 мільйони учасників! Сервіс працює з 2009 року. Крім стандартних платних переглядів сайтів, читання рекламних листів, виконання тестів і завдань є ще можливість підключити акаунти YouTube, ВКонтакте і Instagram, де ви зможете отримувати гроші за перегляд відео, вступ до групи, репости, лайки і запрошення друзів. Багаторівнева реферальная система. Конкурси і бонуси рефералам. Заробіток в рублях. Система рейтингів. Бонуси до рейтингу. Виведення коштів на WebMoney, Payeer, Яндекс.Деньги, QIWI гаманець, PerfectMoney, MobilePhone для Росії.

Працює з 2015 без нарікань. Стандартний набір способів заробити. Виплачує автоматом. Вартий уваги.

Якщо вам потрібні акаунти в соц мережах, то можете почитати цю статтю.

Якщо вам потрібні акаунти в соц мережах, то можете почитати   цю   статтю

Працює з 2012 року. Гідний проект. Серфінг, читання листів, тести, завдання. Реферальная система. З особливостей - тізерна реклама. Суть в тому, що вам необхідно завантажити з сайту Seo-fast розширення для браузера, встановити його і натиснувши на іконку в правому верхньому куті браузера налаштувати. Реклама буде з'являтися в кутку в окремому вікні, практично не заважаючи займатися чимось іншим. За перегляд отримуєте гроші. Виведення коштів на WebMoney, Payeer, Яндекс.Деньги, QIWI гаманець, PerfectMoney. Варто зазначити, що виведення коштів доступний після досягнення 30 рейтингу, але набрати його справа дуже швидке.

Дуже цікавий проект. Заробіток в рублях. Система рефералів і досягнень, за які теж платять гроші. Біржа рефералів. Кар'єрні сходи. Дуже приємний і сучасний інтерфейс. Завдань дуже багато. Виведення коштів на WebMoney, Payeer, Яндекс.Деньги, QIWI гаманець, PerfectMoney.

Деньги, QIWI гаманець, PerfectMoney

Гарний сайт. Майже мільйон учасників. Стандартний серфінг, перегляди сайтів, виконання завдань. ВКонтакте, YouTube. Непогана реферальная система. Конкурси. Бонуси від адміністрації. Виплати на WebMoney, Payeer, Яндекс.Деньги, QIWI гаманець, PerfectMoney.

Новий багатообіцяючий ресурс. Всі ті ж серфінг, читання листів, виконання завдань і проходження тестів. Аналогічна реферальная система. Виплати на WebMoney, Payeer, Яндекс.Деньги, QIWI гаманець, PerfectMoney.

Добротний старенький проект. Працює з далекого 2006 року. Справно платить. Серфінг, читання листів, тести, завдання. Реферальная система. Заробіток в рублях. Виплати на WebMoney, Payeer, Яндекс.Деньги, QIWI гаманець.

Деньги, QIWI гаманець

Дуже хороший сайт. акцент на заробіток в соціальних мережах . Можна підключити акаунти всіх популярних соцмереж, що значно підвищить заробіток. Так само є можливість скачати і встановити спеціалізовану програму, в якій значно зросте кількість завдань.

Так само є можливість скачати і встановити спеціалізовану програму, в якій значно зросте кількість завдань

Чудовий сервіс. Працює давно (з 2004 року) і стабільно. Більш ніж півмільйона учасників. Багаторівнева реферальная система, бонуси і конкурси рефералам. Нерідкі завдання на 6-7 $, виконання яких займе зовсім небагато часу. Виплати проводяться без нарікань в доларах (для виведення знадобитися WMZ гаманець). Автовиплати. Виведення коштів на WebMoney, Payeer, Яндекс.Деньги, QIWI гаманець від 0.1 $, також доступний замовлення коштів на телефон РФ від 0.1 $. З особливостей варто відзначити магазин статей. Можна продавати власноруч написані статті. Можна купувати для яких би то не було цілей (наприклад продавати дорожче на інших ресурсах), або робити рерайт і знову виставляти на продаж, знову ж дорожче.