Навигация по сайту

Популярные статьи

Заробіток в соціальних мережах

 1. Бізнес і соціальні мережі
 2. Види роботи в соц мережах
 3. Кращі сайти для заробітку в соціальних мережах для новачків
 4. Сайти з оплачуваними завданнями в соц мережах
 5. Сайти безкоштовного просування і розкрутки в соц мережах
 6. Робота для власників груп в соц мережах
 7. Робота для розробників ігор і додатків в соц мережах
 8. Оцінка: Заробіток в соціальних мережах

Одним з найвідоміших і найпростіших способів заробити в інтернеті доводиться заробіток в соціальних мережах. У сьогоднішньому огляді ми докладно поговоримо про види роботи в соц мережах. Відповімо на наступні питання: «Як заробити в соціальних мережах?», «Як заробити Вконтакте?», «Як заробити в Однокласниках?».

Розглянемо роботу в групах соціальних мереж і варіанти просування в них. Познайомимося з сайтами, використовуваними для заробітку в соціальних мережах, і як завжди дамо оцінку даного способу заробітку в інтернеті.

Для зручності і скорочення ми будемо використовувати стандартні іконки:

Бізнес і соціальні мережі

Якщо вивчити статистику, основні соціальні мережі щогодини відвідують мільйони людей. Дивуватися тут нічому, адже вони об'єднують в собі велику кількість дійсно корисних інструментів, в числі яких: особисті фотоальбоми, список улюбленої музики, список улюблених кліпів, фільмів та відео приколів, список друзів, перелік паблік на цікаві для вас теми і багато іншого.

Як відомо, там, де збирається велика кількість людей, неминуче виникає і розростається бізнес. Вічна боротьба за популярність в соціальних мережах це повсякденний процес, і багато підприємців, компанії і приватні особи, які бажають непогано платити, щоб не втратити свою популярність.

Види роботи в соц мережах

Існує досить багато способів заробити гроші завдяки соц мережах. Для зручності ми розділимо роботу на 5 типів, з кожним з яких ми детально ознайомимося:

Кращі сайти для заробітку в соціальних мережах для новачків

як і в Заробіток на кліках , Робота в соц мережах для новачків полягає в дії, вчинені в 1-3 кліка. Як правило, потрібно:

 • Вступати в групи (паблік) або спільноти
 • Ставити на рекламований матеріал лайки
 • Додавати різних друзів
 • Ділитися інформацією з передплатниками та друзями (репоста)
 • Висилати друзям запрошення в співтовариства і групи
Назва сервісу Соціальні мережі Опис Реф. система Мін. виведення коштів Міні-банер Заробіток в інтернеті за допомогою багатьох основних соціалок. Стандартний принцип роботи. Швидке виведення зароблених коштів. 15% 25р. Заробіток вконтакте, ютуб, інстаграм і тепер ще твіттер. Записуйтеся в групи, ставте лайки, запрошуйте друзів, підписуйтесь на Ютуб канали. 5-10% 15р. Звичайні завдання, багато активних користувачів. Щоденні бонуси, аукціони, взаємний піар. Міняйте поінти на рублі при вигідному курсі. 10% 15р. Інтернет робота виключно з вконтакте. Потрібно просто вступати в групи, лайкать + ділитися і додавати друзів. Працює з 2011р. 13-15% 50р. Зручний сервіс для заробітку вконтакте на акаунтах. Має щоденну 10 000 аудиторію. Працює з 2013р. 8-10% 50р. Тут знайдуть роботу як новачки так і досвідчені користувачі. Мінімальний виведення коштів маленький, виплати миттєві. 10% 1р. Приємний сайт, завдання є як для новачків, так і для профі. Крім роботи в соц мережах, можна заробити на кліках і навіть на своєму сайті і групі. 10% 50р. Сучасний сайт для роботи в соц мережах, можна заробити і на інших завданнях. Сайт має відмінну статистику і систему рангів, що мотивує на ефективну роботу. 10% 10 $ Гарний сайт. Стандартні завдання, середня оплата. Дозволяє розкручувати, просувати і заробляти тільки за допомогою вконтакте. 15% 50р. Простенький сайт для заробітку вконтакте. На вебмані вивести не вийде, тільки Ківі, Яндекс гроші або поповнення телефону. 10% 30р. Відмінна система заробітку. Пишіть відгуки, дивіться відео і коментуйте його, виконуйте завдання і отримуйте хороший дохід. 10-20% 100р. Непоганий сервіс для заробітку вконтакте, фейсбуці і ютубі. Дуже багато завдань, але на жаль, вони занадто дешеві. 10-40% 15р. Заробіток в Фейсбуці. Потрібно просто натискати на кнопочки: "Чи подобається", "Додати в друзі", "Поділитися". Працює з 2011р. 10% 60р. Нова, але дуже перспективна біржа. Вигідні ціни та простота використання дають про себе знати. Висновок WMR і Qiwi. 10% 15р. Біржа для піару і заробітку вконтакте. Сервіс унікальний своєю фінансовою системою, замість грошей там використовується своя віртуальна валюта "Поінти". 2% 50р. Робота виключно за допомогою ютуба. Потрібно просто дивитися відео, ставити лайки і підписуватися на канали. 15% 50р. Дистанційна робота в соц мережах виключно через твіттер. Потрібно просто ставити ретвіти, фолів і ділитися інформацією з передплатниками. 10% 50р. Робота виключно в однокласниках. Потрібно просто вступати в групи, додавати друзів, ставити лайки і ділитися інформацією з друзями. 10% 50р.

Також дані сервіси добре підійдуть для просування і розкрутки в соціальних мережах. Рекламувати можна групу, щоб надалі продати або заробляти на размещенііреклами в ній. Рекламувати можна сайт, щоб підвищити трафік. Рекламувати можна різні компанії і надані ними послуги. Деякі особистості просто накручують собі друзів, після чого непогано заробляють на репоста. У цих сервісах присутні фільтри для цільової аудиторії, тобто можна фільтрувати: стать, вік, місце проживання необхідних вам передплатників.

Сайти з оплачуваними завданнями в соц мережах

Якщо вам набридло виконувати однакові завдання і ви зважилися спробувати що-небудь складніше, чудово !, адже тоді ваш заробіток може істотно збільшитися. Заробіток на виконанні завдань в соц мережах з кожним днем ​​стає тільки популярнішим, як і віддалена робота на дому в цілому.

Назва сервісу Соціальні мережі Опис Реф. система Мін. виведення коштів Міні-банер Проект платить за оригінальні пости в соціальних мережах і на форумах. Також є можливість заробити на лайок і на групах. Працює з 2010 року. 30% 200р. Пишіть відгуки, дивіться відео і коментуйте його, виконуйте різноманітні завдання і отримуйте реальний дохід. 10-20% 100р. Тут платять за пости і виконання простих завдань в різних соціалках. Миттєві Автовиплати. 10% 1р. Відмінна біржа з ​​хорошим захистом акаунтів. Для тих хто любить швидко заробити - мінімальний виведення коштів приємно занижений. 10-40% 0,02р. Зрозумілий інтерфейс, позівная адміністрація, завдання як для новачків, так і для профі. Також можна заробити на кліках і навіть на своєму сайті і групі. 10% 50р. Відмінний сервіс для заробітку в соц мережах, де працюють близько 500 000 працівників та замовників. Оплата за завдання висока, але і мінімальний виведення коштів теж завищений. 5-10% 15 $. Оплата залежить від кількості правильних завдань. Після виконання 500 завдань, ви можете стати модератором, подавши відповідну заявку. 10% 15р. Цей сервіс добре платить за завдання. Також тут можна попрацювати з веб-серфінгом і c соціальними мережами. 15% 1р. Величезна біржа з ​​великим комплексом видів роботи. Для заробітку в соц мережах пройдіть по пунктам "Робота"> "Пошук роботи"> "Соціальні мережі". 25% 5 $. Величезна і досить популярна біржа роботи з соціальними мережами. Система працює з гаманцями PayPal і Payeer. 5% 30 € Стандартно додаємо всі соц мережі, в яких зареєстровані і виконуємо доручення. 10% 100р. Заробіток в вк і фб. Зароблені бали можна обміняти на гроші або продати користувачам. Є можливість заробити біткоіни. 1-18% 15р. Сервіс дозволяє виконувати прості завдання в популярних соціалках. Має додаткову валюту - монетки (1грн = 4монеткі). 10% 50р.

Ці кращі сайти добре підійдуть як для заробітку в соц мережах, так і для розміщення реклами з метою наповнення позитивними коментарями ваших груп і співтовариств.

Сайти безкоштовного просування і розкрутки в соц мережах

Якщо ви вирішили обзавестися групою або спільнотою. Незабаром, захочеться цю групу / співтовариство просунути і зробити відвідуваною. Але як це зробити, якщо принципово не хочете влажівать фінанси? Існують сайти, які допомагають людям займатися взаємними піаром, саме їх ми і розглянемо нижче.

Назва сервісу Соціальні мережі Опис Реф. система Мін. виведення коштів Міні-банер Універсальний сайт для роботи в соц мережах. Все просто і зрозуміло. Можна сортувати завдання за типами, що дуже зручно. 50% 50р. Біржа яка широко охоплює всілякі соціальні мережі і пропонує легко на них заробити. На ринку 4 роки. 10% 1 $. Відмінний сайт для заробітку в соц мережах на простеньких завданнях. Є статистика, система рейтингів і штрафів. 15% 50р. Також біржа взаємного піару. Хочете багато передплатників і лайків? Тоді доведеться поставити багатьом лайки і підписатися на багато спільнот. 10% 50р. Також як і попередній проект, це біржа взаємного піару, яка допомагає просуватися в соц мережах. Можлива накрутка Ютуб каналу. 2L + 0.03 $ 5 $ Непогана біржа обміну лайками, вступами, репоста, запрошеннями та іншими інструментами просування в соц мережах. Шкода, але для заробітку не підійде, тільки для безкоштовного просування. 3% / L :) Біржа обміну лайками, вступами і репоста в контакті. Для заробітку не підійде, зате добре підійде для безкоштовного просування вконтакте. 15% / L :) Цікавий сайт по накрутці лайків. Більше підійде для взаємного піару, ніж для заробітку. Також дає можливість безкоштовно просунутися в соц мережах. 10L / 25R :) Біржа для піару і заробітку вконтакте. Сервіс унікальний своєю фінансовою системою, замість грошей там використовується своя віртуальна валюта "Поінти". 2% 50р. Простий і зручний сервіс для заробітку вконтакте. Крім грошей тут можна добре заробити голоси вконтакте і навіть лайки на свої проекти. 100L 10р.

Насправді для безкоштовного просування в соц мережах своїх проектів, можна використовувати будь-який з перерахованих вище сервісів використовуючи зароблені на них же кошти.

Робота для власників груп в соц мережах

Якщо ви власник або адміністратор груп, спільнот або паблік в соціальних мережах, тобто відмінна можливість на них заробити. Заробіток залежить від популярності групи. Починати працювати можна від 1000 передплатниками, але рекомендується набрати 10 000+. Робота проста, вам просто знадобитися розміщувати оголошення в своїх групах. Вартість і час розміщення договірні. Щоб спростити пошук замовників були створені такі сервіси:

Накрутити передплатників в свої групи без праці можна за допомогою сайтів, які ми розглядали вище, до речі, зароблені гроші можна не виводити, а використовувати на рекламу своїх груп.

Робота для розробників ігор і додатків в соц мережах

Дуже високий заробіток в соціальних мережах у програмістів ігор і додатків. Для цього доведеться вивчити деякі мови програмування: Java, JavaScript, Php, Pyton, С ++, С #, також не буде зайвим знати HTML, CSS, Photoshop і ActionScript. На освоєння і практичне застосування даних мов може піти не один рік, але воно того варте.

Також є можливість заробляти на іграх в соц мережах. Просто продавати ігрову валюту або предмети іншим гравцям, ціни при цьому необхідно ставити нижче, ніж у адміністрації ігрових додатків.

Оцінка: Заробіток в соціальних мережах

Переваги роботи в соц мережах

 • Кожен з вас зареєстрований хоча б в одній соціальній мережі і напевно вже виконував дії, за які деякі сервіси готові платити гроші. Тому почати заробляти в соц мережах буде простіше простого.
 • Великий комплекс видів роботи в соціальних мережах. Можна знайти роботу для: авторів, копірайтерів, адміністраторів, модераторів (груп, чатів, ігор), програмістів, стримерів і навіть новачки обов'язково знайдуть на чому заробити.
 • Досить високий заробіток. Рівень заробітку, як завжди, залежить від ваших навичок. Якщо ви новачок, не хвилюйтеся, майстерність приходить з досвідом. Плюс віддалена робота на дому.
 • Партнерська програма. Залучайте до роботи друзів і отримуйте додатковий дохід від їх активності на сайтах для заробітку в соц мережах.
 • Зароблені гроші можна легко використовувати для просування своїх груп, спільнот, додатків, сайтів та інших інтернет ресурсів.

Недоліки роботи в соц мережах

 • Гранично заспамленності особиста сторінка. Для роботи ми рекомендуємо створити окремі акаунти, інакше багато друзів по-видаляються, подумавши що вас зламали.
 • Замороження сторінки. Якщо аккаунт у соціальній мережі використовується виключно для реклами, то його можуть автоматично заморозити. Ознайомтеся з правилами соціальних мереж і постарайтеся звести порушення до мінімуму, особливо якщо вас частенько заморожують.

Дана тема досить обширна (швидше за все займе не одну сторінку) і інформація по заробітку в соціальних мережах буде постійно додаватись, тому слідкуйте за оновленнями.

Дата першої публікації: 07.02.2016
Дата останнього оновлення: 20.04.2017

Рекомендувати друзям:
Відповімо на наступні питання: «Як заробити в соціальних мережах?
», «Як заробити Вконтакте?
», «Як заробити в Однокласниках?
Але як це зробити, якщо принципово не хочете влажівать фінанси?
Хочете багато передплатників і лайків?