Навигация по сайту

Популярные статьи

Завантаження програмного забезпечення для прискорення інтернету безкоштовно і без реєстрації!

Якщо ви хочете прискорити свій інтернет, то вам в цьому допоможуть спеціальні програми для прискорення інтернету

Якщо ви хочете прискорити свій інтернет, то вам в цьому допоможуть спеціальні програми для прискорення інтернету. До того ж з цієї статті ви дізнаєтеся про причини повільного інтернету, двох типах софта для цього і яку прогу краще вибрати для себе. А так же в кінці цього поста є посилання, перейшовши, за якими ви зможете прочитати відгуки і завантажити програми для прискорення інтернету безкоштовно без реєстрації та смс!


Багато хто стикався з такою проблемою: «повільний інтернет», хоча підписувалися на швидкий тариф. Цьому може бути багато причин.

Такі як:

 • не встановлено підключення до інтернету. Це найпоширеніша причина. Багатьом навіть невтямки, що швидкість тарифу це одне, а те, як комп'ютер буде його вже використовувати це інше. І тут важливо налаштувати мережеві настройки. Це можна зробити в ручну, якщо є відповідні знання або ж за допомогою спеціального софту.
 • стара операційна система. Вона просто вже не справляється з сучасними швидкостями передачі даних, та й деякі протоколи може не підтримувати. Та й в ній накопичилося багато недоноски від різного софту, яке теж накладає свій відбиток.
 • старий браузер. Так, інтернет-браузери треба періодично оновлювати, тільки тоді вони можуть працювати швидко і стійко і до того ж безпечно.
 • стара версія програми для скачування з інтернету. Це можуть бути, як для прямого скачування , так і через торренти .
 • зараження вірусами або іншими шкідливими програмами. Тут як мінімум треба мати безкоштовний антивірус і фаєрвол. Шкідливий софт часто виходить сам в мережу і відправляє або отримує якісь дані.

А тепер поговоримо про програми для прискорення інтернету. І умовно ділять на такі групи:

 • Працюючі з кешом. Тут все дуже просто: коли ви переходите на якийсь сайт, то він записується в кеш цієї проги. І всі наступні рази ви не завантажуєте це сайт, а працюєте через кеш. Тим самим створюється уявне прискорення Internet-а. Такий підхід в основному використовують фірми, щоб економити гроші на трафіку. У свій час і я користувався таким методом. Але потім з приходом DSL він відпав сам по собі.
 • Софт, який оптимізує підключення до мережі. Вони налаштовують ваш комп'ютер. Інтернет насправді конечно не прискорюється, як були у вас, наприклад 512 кб / c, так вони і залишилися. Тільки тепер ваш комп'ютер дійсно на 100% використовує їх. Це софт так само оптимізує роботу браузерів, антивірусів і фаєрволом (за умови, вони підтримують такі функції), оптимізує роботу мережевих протоколів, оптимізує роботу такого софта, як skype (такі проги, як Active Speed, cFosSpeed ​​і Speed ​​Connect), покращує роботу онлайн -ігор і багато іншого.
 • Програми, які налаштовують браузери, поштові клієнти і інший софт для роботи з інтернетом. По суті вони оптимізують роботу інших програм. Сюди відносять: SpeedyFox.

Програми для прискорення інтернету

(Просто натисніть на її назву, щоб перейти до аналізу і потім її викачати):

Ashampoo Internet Accelerator

Її цінують за те, що в ручному режимі підійде для просунутого користувача, а в автоматичному для простого Її цінують за те, що в ручному режимі підійде для просунутого користувача, а в автоматичному для простого.

Active Speed

Її цінують за поліпшення якість дзвінків через скайп Її цінують за поліпшення якість дзвінків через скайп.

Speed ​​Connect

Її цінують за те, що на думку експертів вона одна з найкращих для прискорення інтернету Її цінують за те, що на думку експертів вона одна з найкращих для прискорення інтернету.

cFosSpeed

Її цінують за велику кількість налаштувань і за реальне прискорення інтернету, за зменшення часу відгуку; за, то що вичавлює максимум швидкості з інтернету; за те, що допомагає знайти тих, хто краде інтернет; за реальне підвищення швидкості закачувань; за допомогу в пріоритетності трафіку Її цінують за велику кількість налаштувань і за реальне прискорення інтернету, за зменшення часу відгуку; за, то що вичавлює максимум швидкості з інтернету; за те, що допомагає знайти тих, хто краде інтернет; за реальне підвищення швидкості закачувань; за допомогу в пріоритетності трафіку.

Throttle

Її цінують за те, що дає реальний приріст швидкості інтернету; адекватну працездатність; за хорошу підтримку старих модемів; за поліпшення роботи з різними мережевими сервісами Її цінують за те, що дає реальний приріст швидкості інтернету; адекватну працездатність; за хорошу підтримку старих модемів; за поліпшення роботи з різними мережевими сервісами.

SpeedyFox

Її цінують за те, що реально в рази прискорює роботу браузерів Її цінують за те, що реально в рази прискорює роботу браузерів.

Опубліковано у Інтернет утиліти . Додайте в закладки постійне посилання .