Навигация по сайту

Популярные статьи

Збільшення трафіку сайту шляхом оновлення старих постів блогу

 1. Які блоги потребують оновлення
 2. Як оновити старі повідомлення в блогах

Очищення є необхідним злом у цьому світі

Очищення є необхідним злом у цьому світі. Ми ненавидимо чищення приблизно так само, як ми ненавидимо брудність. Можна пройти місяці, не чистивши свій стіл, машину або будинок (це брутально, припиніть це).

Ну, а як щодо очищення вашого блогу? Ви коли-небудь повернулися до старих постів і трохи розпили їх?

Алгоритм Google PageRank важить, коли і як часто оновлюється сторінка. Пошуковий гігант із задоволенням пропагуватиме новий вміст на старій сторінці, оскільки ви створюєте для користувача гідний, сучасний досвід.

Наразі найпопулярнішою публікацією на цьому веб-сайті є " 8 способів виправлення слабкого сигналу Wi-Fi “, Написаний вашим вірним, понад півтора року тому. Я переконуюсь, що пост постійно оновлюється, щоб зберігати своє своєчасне знання і якість SEO.

Прочитайте разом, щоб дізнатися, як вибрати публікації в блогах, які потрібно оновити, і як їх оновити.

Які блоги потребують оновлення

АКТУАЛЬНІ ПОПУЛЯРНІ ПОШТОВІ ПОСЛУГИ: Перевірте статистику свого веб-сайту, незалежно від того, чи є це за допомогою Google Analytics або плагін Jetpack ( Плагін Jetpack має проблеми з роздуванням , але це мій улюблений трекер для статистики сайту). Почніть з пошуку 10 найпопулярніших повідомлень за останні 90 днів. Перш ніж зануритися в те, що потрібно оновлювати, переконайтеся, що немає ніяких орфографічних помилок, мертвих посилань, старих фотографій і що ваш поточний голос захоплюється.

ВИЗНАЧЕНА ІНФОРМАЦІЯ: Старі навчальні посібники неминуче потребують оновлення, особливо якщо це стосується актуальних технологій. Іноді це просто вимагає зміни зображень для ілюстрації нових версій програмного забезпечення, служби тощо.

Не видаляйте: ви можете подумати, що старий пост не зберігає. "Ця інформація занадто стара, робить більше шкоди, ніж користі для користувача, і т.д." Замість того, щоб видалити його, спробуйте перенаправити читача в іншому місці. Оновіть публікацію у верхній частині сторінки, зазначивши, що наведена нижче інформація застаріла або неправильна, і пов'язують їх із новим фрагментом.

Як оновити старі повідомлення в блогах

FIX ВИКОРИСТАНІ ПОСИЛАННЯ: Якщо у вас є WordPress, то Перевірка непрацюючих посилань плагін щодня сканує всі ваші публікації в блогах і надсилає вам електронні листи, коли виявлено непрацююче посилання.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: якщо ви набрали високий рейтинг для певного ключового слова, продовжуйте своє піднесення, додавши збільшену щільність ключових слів, але переконайтеся, що потік має сенс, а не просто додавати ключові слова всюди.

ПОЯВА: Погляд на старий пост іноді може бути шокуючим. Чому я використовував цю картину? І чому він такий маленький? Також чому я писав такі довгі, багатозначні абзаци? Розбийте всю формулюванням щось більш приємне, як картинки, список або пункти кулі. Мета полягає в тому, щоб змусити людей залишатися на вашій сторінці і розважати і / або просвічувати.

Не забудьте також перевірити формат. Якщо нещодавно було змінено теми WordPress, форматування може бути непристойним, внаслідок чого заголовки занадто великі або занадто малі, а зламаний код HTML.

Серійний: Повертаючись назад і дивлячись на старі повідомлення, можливо, ви побачите тему, що виникає на подібних посадах. Ви можете зробити серію з цих повідомлень через внутрішні посилання, тому створити гігантський посібник, який тримає читача, натиснувши через.

ПОВ'ЯЗАНІ ВІДНОСИНИ: Додавання плагіна пов'язаних повідомлень на ваші сторінки автоматично дозволяє читачам перевіряти деякі з нових матеріалів. Я рекомендую Ще один родинний пост плагін “. Використовується більш ніж 3 мільйонами людей, цей додаток додає відповідні публікації в нижній частині сторінки або на бічній панелі.

ЗМІНА ЗВІТУ: Іноді це так само просто, як написання більш цікавого заголовка, що призводить до збільшення трафіку сайту. SEO компанії Portent є розважальний генератор заголовків отримати ці ідеї.

НЕ 301 РЕДІКТ: Хоча 301 перенаправлення старого посту на новий пост буде працювати майже так само добре, ви втратите всі коментарі та номери соціальних медіа, які ви накопичили в минулому.

Тепер давайте звернемося до Joost de Valk, SEO-учня і творця неперевершеного SEO за допомогою плагіна YOAST WordPress . Цей чувак знає, про що він говорить, і він написав істотне SEO керівництво для блогів WordPress . Тут він розповідає про те, що робити, коли ви класифікуєте хороше ключове слово на старій посаді, включаючи, чи потрібно змінювати пул URL-адрес:

Якщо публікація у вашому блозі стає неймовірно популярною і починає радіти за хороше ключове слово, як це робили для WordPress SEO, ви можете зробити наступне:

  • створити нову сторінку з оновленим та покращеним вмістом
   змінити кулю старого посту на post-name-original
   опублікувати нову сторінку під URL старої публікації або перенаправити URL-адресу старого повідомлення до нової URL-адреси
   надішліть повідомлення електронною поштою всім, хто пов’язав вашу стару публікацію, яку ви оновили та покращили на старій публікації
   почекайте, поки знову з'являться посилання;
   оцінюйте ще більше для потрібного терміну, як ви зараз отримали:
   - більше контролю над щільністю ключових слів
   - ще більше посилань на статтю
   - можливість постійно оновлювати статтю, як ви вважаєте за потрібне покращити її вміст і рейтинг

Є ще багато можна зробити, щоб вдихнути нове життя в стару посаду. Які способи ви бачили успіх?

Джаред Сміт є вмістом HostDime.com і стратегом SEO.

HostDime.com , Inc - глобальний постачальник інфраструктури центрів обробки даних, який пропонує безліч хмарних продуктів від керованих серверів хостингу до служб колокації, які обслуговують цілий ряд клієнтів, від операцій початкового рівня до корпоративного рівня. HostDime володіє та управляє інфраструктурою та мережами в семи країнах, з флагманським об'єктом у Флориді, США. В даний час з клієнтською базою більше 50 000, HostDime є одним з найбільш авторитетних компаній центру обробки даних у світі.

Ну, а як щодо очищення вашого блогу?
Ви коли-небудь повернулися до старих постів і трохи розпили їх?
Чому я використовував цю картину?
І чому він такий маленький?
Також чому я писав такі довгі, багатозначні абзаци?
Які способи ви бачили успіх?