Навигация по сайту

Популярные статьи

Зекслер - оптимізація і просування

  1. Комплексний підхід
  2. Лендінгем від агентства Зекслер
  3. Як змусити свій сайт приносити прибуток?

У вашій компанії як і раніше немає сайту, або він не дає потрібного ефекту У вашій компанії як і раніше немає сайту, або він не дає потрібного ефекту? Ви замовили розробку продає майданчика, але її не відвідують потенційні покупці? Ви рекламуєте свій продукт в мережі, але не відчуваєте належної віддачі? Будь-які питання, пов'язані з просуванням сайту, інтернет-продажами, рекламою, вимагають участі справжніх фахівців. Агентство Зекслер готове побудувати для вас по-справжньому прибутковий бізнес!

Комплексний підхід

В ефективності технологій, розроблених агентством, вже переконайся десятки компаній з відомими кожному російському споживачеві іменами. Ви теж знаєте ці бренди - Lamoda, Абсолют банк, Русокон і ін., А значить, методики агресивного просування, застосовувані розробниками Зекслер, працюють!

Довірте свій майбутній або вже існуючий інтернет-проект команді з 57 креативних та амбітних фахівців, і ви отримаєте чіткий прогноз розвитку з реальними цифрами відвідувачів, продажів і т.д. гарантуючи якісне просування сайтів з індивідуальним підходом , Команда Зекслер завжди домагається потрібного результату, оскільки застосовує у своїй роботі комплексний метод. Застосування контекстної реклами, просування в соціальних мережах, Лендінгем, просування по трафіку, оптимізація контенту і дизайну - ці та ще десятки пунктів складатимуть план роботи по вашому сайту.

Лендінгем від агентства Зекслер

Той, хто використовує можливості глобальної мережі в своєму бізнесі, неодмінно виявляється попереду конкурентів. Саме тому фахівці Зекслер звели роботу зі створення Лендінгем сторінок в справжнє мистецтво. Landing page, яка буде створена для сайту вашої комерційної компанії, «змусить» відвідувача зробити потрібну дію: зареєструватися на майданчику, зробити покупку, завантажити каталоги продукції і т.д. У Зекслер готові запропонувати Лендінгем для ресурсів будь-якої тематики та спрямованості, а результат цієї роботи не залишить сумнівів в тому, що просування сайтів з індивідуальним підходом - це рецепт успіху будь-якого бізнесу.

Як змусити свій сайт приносити прибуток?

Особливістю комплексної методики, застосовуваної агентством Зекслер, є неухильне поліпшення сайту. Віддавши свій проект фахівцям, залишиться лише фіксувати зростання показників, адже постійний аналіз статистики, щоденні роботи по залученню відвідувачів, регулярні оновлення майданчика - все це дозволить домогтися зазначених замовником планових результатів.

Потрібно розуміти, для того щоб підняти свій бізнес на новий рівень в сучасних умовах, необхідно замовити оптимізацію сайту , Довіривши залучення мільйонної аудиторії інтернет-користувачів - ваших клієнтів - справжнім професіоналам.

На правах реклами


У вашій компанії як і раніше немає сайту, або він не дає потрібного ефекту?
Ви замовили розробку продає майданчика, але її не відвідують потенційні покупці?
Ви рекламуєте свій продукт в мережі, але не відчуваєте належної віддачі?
Як змусити свій сайт приносити прибуток?