Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Земля знову дорожчає! Стало відомо, чому і на скільки зросли ціни

Опубликовано: 28.10.2018

видео Земля знову дорожчає! Стало відомо, чому і на скільки зросли ціни

Воїнам на фронті доводиться боронити землю у нещадну спеку

Розмір орендної плати за землю в середньому по Україні вдалося підвищити до 19,28% від нормативної грошової оцінки, що дозволить додатково наповнити місцеві бюджети на 43,9 млн грн.


В Україні дорожчає алкоголь: уряд затвердив нові мінімальні ціни на спиртне

Про це повідомили в Мінагрополітіки з посиланням на дані Держгеокадастру.

Популярне:  “Непередбачувана побічна дія”: В Україні заборонили ще одні популярні ліки


Платити по-новому: Чи вистачить пенсії з новою ціною на газ?

Так, стартова річна оренда землі на земельних торгах за перші 4 місяці 2018 року була визначена на рівні 8,29% від нормативної грошової оцінки земель або близько 18,8 млн грн.

Всього за 4 місяці 2018 року Держгеокадастр на земельних торгах продав 639 прав оренди на землю сільськогосподарського призначення.

Найбільш активно торгувалися за землю на Тернопільщині (74 ділянки площею 858,22 га), у Сумській області (69 ділянок площею 2 млн га) і на Чернігівщині (57 ділянок площею 2,1 млн га).

Дорожче рілля оцінена в Черкаській області – майже 34 тис. грн/га (близько €1,05 тис.), найдешевше – в Житомирській області – 21,2 тис. грн/га (близько 650 євро). У країнах Євросоюзу найдорожча оренда землі сільгосппризначення в Нідерландах – 791 євро/га, а найдешевша – у Латвії – 46 євро/га. У 2017 році в Україні середній розмір плати за оренду одного гектара сільськогосподарської землі склав 1369 грн (41 євро).

Коментарі

rss