Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Зимові комбінезони для дітей

Опубликовано: 06.02.2019

видео Зимові комбінезони для дітей

№ 38 Плюшевый комбинезон для малыша 0-3 мес(6)(ЕСТЬ ОШИБКА В РАСЧЕТАХ НАПИСАЛА ПОД ВИДЕО)

У холодну пору року перед мамами постає завдання вибрати одяг малюкові так, щоб йому було тепло, але при цьому він не відчував дискомфорту при рухах. У дитячих магазинах пропонується широкий вибір зимових комбінезонів для дітей. Звичайно, не відразу зрозуміло, на якій моделі зупинити свій вибір.Моделі комбінезонів для дітей на зиму

Перш за все, потрібно звернути увагу, що буває кілька видів верхнього одягу:

злиті зимові комбінезони для дітей, які повністю закривають і тіло, і ніжки крихти і застібаються на блискавку; конверт-трансформер є в нижній частині мішок, який за допомогою змійки перетворюється в штанини; роздільні зимові комбінезони для дітей представляє собою комплект з утеплених штанів на лямках і курточки.

Перші два варіанти підходять для малюків віком близько 1 року. Іноді трансформер купують з розрахунку, що в першу зиму його можна використовувати, як мішок для сну, а в другу, щоб малюк гуляв в ньому. Але в такому, на перший погляд, раціональному рішенні є недолік в тому, що дуже важко вгадати з розміром, адже діти дуже швидко ростуть. Так на другий рік, коли прийде час дитині одягати зимовий комбінезон, виявиться, що малюк вже з нього виріс.


Как сшить зимний комбинезон своими руками + выкройка

Останній варіант - найоптимальніший. Наприклад, в магазині або поліклініці не потрібно повністю роздягати дитину, а можна просто зняти куртку. Також така модель дозволяє прати лише забруднити частина комплекту. Якщо необхідна прання штанів, то малюк може продовжувати носити курточку.


На День міста в Білій Церкві народилось 2 дівчинки

Матеріали для теплих зимових комбінезонів для дітей

Звичайно, слід розібратися, які тканини і утеплювачі використовуються для пошиття дитячого верхнього одягу. Батькам необхідно вникнути в це питання для того, щоб зрозуміти, як вибрати зимовий комбінезон дитині.

Верх виготовляють з матеріалів, які мають властивість не пропускати вологу і вітер. А ось утеплювачі можуть сильно відрізнятися.

Раніше існувало тверде переконання, що всі матеріали повинні бути виключно натуральними. Часто в якості утеплювача використовують пух. Але зимові пухові комбінезони для дітей можуть мати певні мінуси, незважаючи на натуральний наповнювач:

пух качки є недостатнім для сильних морозів; гусячий пух дуже теплий і навіть в холодну погоду рухлива дитина перегріється в такому одязі; верхній одяг на пуху може стати причиною алергічних реакцій; в наповнювачі можуть завестися комахи.

Але зате одяг на такому утеплювачі відрізняється невеликою вагою.

Зараз багато виробників пропонують синтетичні наповнювачі. Багато споживачів змінюють своє упереджене ставлення до синтетики, так як одяг з подібними утеплювачами показує відмінні характеристики. Найпоширеніші наповнювачі наступні:

тінсулейт - матеріал, який не поступається пуху по здатності до термоізоляції, але комбінезони з ним стоять досить високо; холлофайбер - недорогий утеплювач, який при цьому добре тримає тепло навіть в суворий мороз; синтепон - найдешевший матеріал, він недовговічний і швидко зношується.

Не можна обійти увагою підкладку. Найкращим варіантом буде фліс, так як він сприяє збереженню температури під одягом і не дає малюку замерзнути або перегрітися.

Виробників дитячого одягу, добре зарекомендували себе чимало. Але можна відзначити, що хороший рейтинг зимових комбінезонів для дітей у наступних фірм: Reima, Gusti, Lemmi. Також можна відзначити і російських виробників таких, як «Жартівники», «Етті-Деттен».

При виборі одягу питання, де купити зимовий комбінезон дитині є найпростішим. Можна звернутися в дитячі магазини, а також є можливість купити одяг через інтернет, звичайно, перед цим потрібно провести необхідні заміри.

Відео: Як вибрати зимовий комбінезон для дитини?

Відео: ЗИМОВІ КОМБІНЕЗОНИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Поділися в соц мережах:
rss