Навигация по сайту

Популярные статьи

Зіткнення титанів для SEO-аналізу: MajesticSEO vs. Ahrefs

 1. MajesticSEO
 2. Провідник сайтів
 3. Від ACRank до потоку цитування та довірчого потоку
 4. Скільки коштуватиме вам MajesticSEO
 5. Зручність у користуванні не хороша, але значно покращується
 6. Ahrefs
 7. Провідник сайтів
 8. Ранг Ahrefs
 9. Скільки коштуватиме вам Ahrefs
 10. Який висновок?

Після "смерті" Yahoo Site Explorer Веб-майстри та SEO експерти шукали нові зручні інструменти для своєї роботи. Багато агентств і компаній почали його використовувати Відкрийте провідник сайту від SEOMoz , Величний SEO або Посилання Інструменти дослідження . Але вона також швидко виходить на перший план Ahrefs .

Ці системи в першу чергу служать для аналізу профілю посилання на ваш сайт і конкуренції, для виявлення нових можливостей створення каналів зв'язку, а також для оцінки якості та надійності посилання.

У цій статті я буду порівнювати дві системи (або довідкові індекси), з якими ми зараз володіємо Хороший сайт працює. Мета полягає не в тому, щоб виявити, який інструмент краще, а скоріше порівняти переваги і недоліки кожної системи.

MajesticSEO

Перша придатна система (не тільки) для аналізу профілю посилання є сама "великим Majestic SEO". Для аналізу сайту можна використовувати один з двох індексів: історичний індекс (до 5 років назад) або свіжий індекс (включає посилання за останні 60 днів). Свіже індексовані посилання завжди переміщуються, коли оновлюється "історичний індекс".

Провідник сайтів

Це основний інструмент довідкового індексу Majestic SEO. Коли ви вводите URL-адресу сайту у вікні пошуку, інструмент повертає багато інформації: резюме посилань, нових і втрачених посилань, якірні тексти, що посилаються домени, карта, яка візуалізує країну з усього світу для посилання на ваш сайт, домен аналізованого сайту, відсортовані за ACRank і так званий профіль профілю з загальними зворотними посиланнями, кількістю доменних посилань і метриками потоку та їх поданням.

Індивідуальні інформаційні таблиці представлені на вкладці "Резюме". Натискання на посилання над таблицею або діаграмою дасть вам набагато більше інформації з можливістю завантажувати всі дані в текстовий файл CSV і продовжувати працювати з ним.

Після смерті  Yahoo Site Explorer  Веб-майстри та SEO експерти шукали нові зручні інструменти для своєї роботи

Зразок Majestic Site Explorer. Докладнішу інформацію можна знайти під блакитними вкладками (Зворотні посилання, Новий, Загублений, Якірний текст тощо). Під інформацією про субдомен ви знайдете кількість унікальних доменів (3.596) і загальних посилань (538.799). Я використовував базу даних Fresh Index.

Від ACRank до потоку цитування та довірчого потоку

Оригінальний головний оціночний номер у Majestic SEO був метрикою під назвою ACRank (A-Citation-Rank). Індивідуальні аналізи все ще призначаються на основі важливості кожної сторінки від 0 (найнижчий рейтинг) до 15 (найвищий). Значення залежить від кількості унікальних зовнішніх доменів.

ACRank - це дуже простий показник, який визначає вартість сайту (подібно до PageRank від Google, S-рангу зі списку тощо). Її великим недоліком є ​​те, що сайт з одним посиланням з ACRank 1 отримує такий самий рейтинг (ACRank) як сайт з одним зворотний зв'язок з ACRank 15.

У травні 2012 року Majestic SEO придумала нові метрики: потік цитат і потік довіри. За допомогою цих показників можна оцінити кожну URL-адресу, домен або субдомен.

За допомогою цих показників можна оцінити кожну URL-адресу, домен або субдомен

Порівняння двох сайтів і їх метрик потоку (Citation і Trust Flow). Ми бачимо, що набагато більша кількість посилань посилається на www.estav.cz і є більш надійними джерелами.

Кожна вхідна посилання має свій власний потік довіри та потік Citation у значеннях від 0 до 100, таким чином набираючи своє місце на сітці 100 × 100. Посилання з більш високого потоку Citation більше на праві, а посилання з кращим Trust Flow показані вище.

Majestic SEO підготувала ряд причин довіряти показникам потоків більше, ніж рейтинг Google ( PageRank ):

 • Показники потоку є більш точними (від 1 до 100, а не від 1 до 10).
 • Дві метрики являють собою різні значення (кількість і достовірність).
 • PageRank не так часто оновлюється. Показники потоку оновлюються кожного разу, коли індекс оновлюється (щодня він використовується у Fresh Index).

Щоб дізнатися більше про те, чому Flow більше говорить, ніж PR, див. Статтю 5 причин Метрики потоків сильніші, ніж PageRank .

Скільки коштуватиме вам MajesticSEO

Безкоштовні та безкоштовні версії доступні. Якщо ви створили обліковий запис і вирішили не використовувати один з передоплачених пакетів, ви зможете користуватися програмою Majestic Site Explorer лише в обмеженій мірі. Найчастіше ви отримуєте лише десятку найкращих результатів. Однак можливість створення одного з звітів (Standard або Advanced) все ще залишається. Просто додайте текстовий файл перевірки до кореневого каталогу вашого сайту або дозвольте роботові Majestic SEO сканувати певний веб-сайт у файлі robots.txt.

Якщо ви хочете використовувати цей інструмент у повному складі, у вас є пакет за $ 49.99, $ 149.99 коштує Gold і Platinum за $ 399.99 на місяць. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.majesticseo.com/plans-pricing .

Зручність у користуванні не хороша, але значно покращується

Після створення облікового запису Majestic SEO, ви можете проклинати цей інструмент. Ви марні в навігації і турбуйтеся про те, для чого добре. Не здавайся. Хоча Majestic SEO не є зручним для користувача (він стає кращим, це було гірше!), Він має багато інструментів і використання. Звичайно, не кидайте систему в сміття після першого введення.

Ahrefs

За адресою Ahrefs.com Ви знайдете набір інструментів, які допоможуть вам не тільки аналізувати зворотний зв'язок. Ahrefs використовує свої власні роботи та власний (часто оновлюється) індекс. Він пишається тим, що має найбільший індекс "живих" посилань.

Що ви можете знайти в Ahrefs? Стандартний інструмент Site Site Explorer , зворотні звіти та інструменти порівняння доменів, звіти з пакетного аналізу (Rank, Ahrefs, Alexa Rank), довідкові домени та багато іншого особливості для вказаних доменів або URL-адрес.

До недавнього часу вона включала аналіз ключових фраз і інструмент розміщення в SERP (аналіз ключових слів) і інструмент аналізу конкуренції, який пропонував достатньо інформації про 10 конкурентів у Google (вказано TLD). У графічному поданні він підсумував порівняння результатів Google PR, статусу Ahrefs та соціальних медіа (акції Facebook, Facebook, Tweets та Google + 1) цих конкурентів ( відбулася зміна процесу цієї статті, а система оголосила про закінчення аналізу ключових слів. Умови використання Google коментарі на Ahrefs.com . ).

)

Зверніть увагу на Ahrefs.com. Ключові слова Аналіз закінчився 11 січня.

Провідник сайтів

Так само, як у Majestic SEO, ви вводите будь-який URL в Site Explorer, а потім отримуєте багато цікавої інформації. На панелі "Огляд" відображатимуться звіти:

 • Загальна кількість посилань, загальна кількість згаданих IP-адрес, підмереж і референтних доменів.
 • Зворотні посилання з TLD .gov, .edu, .com, .net і .org сторінок.
 • Типи зворотних лінків (текст, посилання без зображення, зображення, перенаправлення, сайт та ін.)
 • Кругові діаграми з типами зворотного зв'язку, графіки з більшістю звернених доменів верхнього рівня, графіки розвитку нових і втрачених посилань, а також графіки, які чітко показують розподіл якірних текстів за обсягом цільових сторінок.

Зразок Провідника сайту Ahrefs. Докладнішу інформацію можна знайти під кожним з синіх вкладок (Зовнішній, Новий / Загублений, Якір, Сторінки тощо).

З "Огляду" можна просто глибше ознайомитися з повними звітами зовнішніх посилань, нових і втрачених посилань, якорів, сторінок, реферування доменів, доменів, посилається на аналізований URL (пов'язані домени), список речей, які можуть мати негативний вплив на проблеми із сайтом та необроблений експорт.

Зворотні посилання перераховані в розділі "Зовнішні" за рейтингом Ahrefs. Це полегшує визначення найбільш цінних веб-сайтів, щоб отримати посилання. Не менш корисним є перегляд власних якірних текстів і конкурентів. З швидкого погляду, ви можете визнати, скільки "природних" зворотних посилань. З точки зору аналізу зворотних зв'язків з конкурентами, це чудове місце, щоб отримати натхнення, отримуючи зворотні посилання.

Великою перевагою є зручність використання Ahrefs. Це швидко, легко зрозуміти і пропонує гарні і прості графіки для користувачів. Ідеальний варіант для тих, хто проклинає Majestic SEO і його незграбний дизайн.

Не згадуючи, ми не можемо залишити можливість індексувати соціальні сигнали. Ви можете навчитися обмінюватися, стежити та сподобатися певним сайтам. На жаль, ця інформація часто не підходить. Але я вважаю, що це крок вперед і що буде поступове поліпшення.

Ранг Ahrefs

Ранг Ahrefs обчислюється на основі кількості та якості сторінок, що посилаються. Вона виконує ту ж саму роль, що і Google PR, Srank і Flow Metrics з Majestic SEO. Кожна URL-адреса має власне значення Ahrefs. Загалом, чим більше зворотних посилань має одна URL-адреса, тим вища оцінка AR.

Скільки коштуватиме вам Ahrefs

Ahrefs пропонує професійний пакет за $ 79, Elite за $ 179 і Enterprise Version за $ 499 на місяць. Найдешевший пакет, таким чином, є більш дорогим на 30 доларів (менше 600 крон), ніж найдешевший пакет віртуальної SEO.

Для отримання додаткової інформації відвідайте ahrefs.com/pricing_plans.php .

Який висновок?

Обидві системи часто доповнюють один одного, Majestic SEO має набагато більше інструментів, ніж Ahrefs. Тим не менш, Ahrefs може зменшити кількість інструментів з ясністю і зосередитися на соціальних метрик. Але можливо, що, скасувавши інструмент аналізу ключових слів (станом на 11 січня 2013 року), Ahrefs втратив конкурентні переваги над Majestic SEO. Вона запропонувала об'єднати два інструменти, які не мають аналогічного інструменту одночасно.

Що ви можете знайти в Ahrefs?
Який висновок?