Навигация по сайту

Популярные статьи

Зміна інтерфейсу Yoast SEO

Розробники плагіна Yoast SEO, внесли зміни в інтерфейс - у версії 3.0.1 від 18 листопада 2015 року, чудесним чином зникло два поля:

  1. "SEO заголовок" - для заповнення тега TITLE;
  2. "Мета опис" - для заповнення мета-тега description.

Спочатку я подумав, що жадібні американці "підклали свиню" і частина функцій залишили лише в платній версії плагіна, але я помилявся. Як виявилося, можливість редагувати title залишилася, просто її перенесли в розділ "Snippet Editor" (редактор сниппета).

Як виявилося, можливість редагувати title залишилася, просто її перенесли в розділ Snippet Editor (редактор сниппета)

У новій версії Yoast SEO, title редагується за допомогою редактора сниппета

У цьому ж розділі, заповнюється description, про що чорним по білому сказано англійською "Modify your meta description by editing it here". Виявляється, іноді простіше прочитати довідкову інформацію, ніж ламати собі голову 🙂

Виявляється, іноді простіше прочитати довідкову інформацію, ніж ламати собі голову 🙂

Червоним виділено поле для редагування description

Якщо після поновлення Yoast SEO, до нової версії, вам захотілося повернутися до старої, то ось посилання на плагін Yoast SEO версії 2.3.5 від 16 вересня 2015 року . Мабуть, основним аргументом того, щоб повернутися до версії 2.3.5, є те, що нова версія Yoast SEO не русифікована - це може доставити певні незручності веб-майстрам, які не володіють англійською.

Необхідно пам'ятати про те, що плагіни необхідно оновлювати, так як в старих версіях можуть з'являтися уразливості. У конкретному випадку, установка старої версії плагіна може розглядатися тільки як тимчасовий захід. Тобто до того часу, поки розробники не русифікують новий Yoast SEO.

Принцип відкату до старої версії плагіна очевидний: видаляємо нову версію і встановлюємо стару.

Оскільки я поки не звик до нового інтерфейсу Yoast SEO, старий здається більш дружелюбним