Навигация по сайту

Популярные статьи

Зміст маркетингу для SEO

  1. 1 # Він позиціонує вас як експерта
  2. Це покращує позиціонування пошукової системи
  3. 3 # Це збільшує вашу аудиторію
  4. 4 # Це допомагає вам в мережі

Дві загальні тенденції в цифровому маркетингу, без сумніву, SEO і контент-маркетинг . Змістовий маркетинг насамперед спрямований на створення потенційних клієнтів, тобто перетворює анонімні відвідування на людей з "іменами" або принаймні на адресу електронної пошти, з якою можна зв'язатися.

Однак, без трафіку важко конвертувати потенційних клієнтів, тому що вам нема чого конвертувати . Можна сказати, що візити - це хребет і що їх неможливо мати, хоча, оскільки коефіцієнт конверсії є високим або ваша програма лояльності відмінна, це зрештою обвалиться. Було б схоже на те, щоб мати великий магазин, де ви купуєте по всьому світу, але розташовані в місці, де ніхто не проходить. Якщо вас ніхто не бачить, ніхто не може «купити».

Якщо вас ніхто не бачить, ніхто не може «купити»

Найбільшим джерелом глобального веб-трафіку є Google, без сумніву. Тому, якщо ми хочемо перевезення, ніж ми повинні будемо спробувати піднятися на позиції і позиціонувати себе, або ми будемо викидати життєво важливе джерело трафіку.

Крім того, середній користувач Інтернету розуміє, що результат на першій сторінці Google - це якісний результат. Таким чином, ваша сторінка, яка з'явиться там, буде своєрідною початковою перевіркою, яка змусить цю людину мати перше позитивне враження, після чого ми підтримуємо вміст на нашому веб-сайті.

Можливо, єдиною скаргою, яку можна зробити з такого роду трафіком, є те, що вона менш вірна. Багато людей, які входять до вашого сайту за допомогою результатів Google, як правило, йдуть після того, як вони прочитали те, що вони шукали, але саме тоді хороша стратегія повинна працювати, щоб залучити потенційних клієнтів, щоб це не сталося.

Ми бачили, що для успішної стратегії нам потрібен трафік, а найбільшим джерелом трафіку є Google. Декілька речей, які маркетолог змісту повинен звернути увагу на SEO, включають:

1. Помножте веб-трафік: очевидно, що першою перевагою SEO для Inbound є множення веб-трафіку. Хороша робота по позиціонуванню може зробити веб-сайт, який отримав 100-150 відвідувачів в день, перейти до більш ніж 1000 за невеликий проміжок часу.

2. Відкрийте для себе тенденції у вашій галузі: якщо ви хочете перетворити трафік на потенційних клієнтів, ваш бізнес повинен бути поточним і не говорити, що інші говорять про це протягом кількох місяців. SEO здатний визначати тенденції та виникаючі сумніви з часом, аналізуючи ключові слова та пошуки.

3. Організуйте веб-сайт досконалим і простежуваним способом: погана організація веб-сайтів робить навігацію важким для користувача і може призвести до того, що вони повернуться туди, звідки вони прийшли. SEO допомагає організувати мережу чітким і чистим способом, де все непотрібне залишається поза увагою, і тільки те, що залишається, має відстежуватися Google.

4. Допомога у формуванні редакційного календаря: створення контенту є ключем до вхідного маркетингу, а іноді може бути більш-менш важко вибрати теми для написання. Завдяки аналізу ключових слів і тенденціям, про які я згадував раніше, SEO може допомогти вам виховати свій редакторський календар тем, які є модними, і тому генерувати більше взаємодії та задоволення у вашій аудиторії.

5. Щоб уникнути можливих покарань і суджень у Інтернеті: якщо ви провокуєте "гнів" Google, рішення Mountain View змусить вас зникнути з результатів пошукової системи або надіслати вас на сторінку, яка навіть не доходить людина. Іноді ми невідомо фіксуємо всілякі помилки Google, але наявність SEO в команді не дає цього, і ви можете кинути всі попередні роботи за борт.

Коротше кажучи, SEO є життєво важливою дисципліною в контент-маркетингу, і якщо ви не будете обережні, то втратите відвідувачів і відвідувачів, які можуть перетворити на потенційних клієнтів і продажів. І ніхто не хоче, щоб це сталося, так?

Контент-маркетинг

є, сьогодні, однією з найважливіших і найефективніших стратегій успішного SEO . Аналогічно, стратегія, заснована на контент-маркетингу, допомагає підвищити обізнаність бренду та підвищити імідж перед конкурентами. З цієї причини все більше компаній починають впроваджувати такі стратегії для поліпшення позиціонування в SEO.

Як і все інше, недостатньо просто зробити це, але це важливо для досягнення цілей. Щоб отримати стратегію маркетингового контенту для досягнення бажаного успіху, ми пропонуємо вам 3 поради, щоб ви могли перемогти SEO з контент-маркетингу і допомогти поліпшити позиціонування вмісту вашого бренду:

  • Переконайтеся, що ви надасте більше свого вмісту: здається очевидним, але не всі компанії керують своїм вмістом, щоб бути видимими перед обличчям аудиторії. Досягнення гарної видимості вашого вмісту є ключовим для того, щоб мати краще позиціонування SEO. У зв'язку з цим важливо ділитися та поширювати весь вміст вашого бренду через різні канали. Для цього ми рекомендуємо Вашій компанії мати профілі в усіх соціальних мережах з метою підвищення видимості вмісту, який ви поділяєте на них.
  • Використовуйте привабливі заголовки та описи: Ще одним основним підказками SEO є оптимізація маркетингу на основі вмісту, використовуючи описові та помітні назви, призначені для аудиторії. Крім того, мета-описи повинні бути заповнені для кожного вмісту, який ми генеруємо. Цей опис має бути коротким викладом того, що є в тексті. Пошукові системи, такі як Google, дуже чутливі до такого роду опису і показують його в своїх результатах. Таким чином, це відмінний інструмент, щоб показати читачеві дотик того, що можна знайти всередині вмісту. Крім того, він також намагатиметься звернути увагу на те, що аудиторія натискає наш вміст.
  • Виберіть "ключові слова": ключові слова мають важливе значення для пошукових систем, таких як Google, щоб ваш вміст відрізнявся від інших. З цієї причини вибір правильних ключових слів є однією з необхідних функцій стратегії SEO контент-маркетинг цілей. Такі інструменти, як Google Adwords, допоможуть вам вибрати ключові слова з найвищим обсягом пошуку та релевантністю відповідно до теми або аудиторії, націленої на вміст.

Чи включили ви гостьових блогів у вашу маркетингову стратегію? Незважаючи на те, що ми можемо з часом уникнути цієї техніки, публікація статей як гостьових авторів - це фантастичний спосіб покращити свій SEO і підвищити свій вплив у вашій галузі. Продовжуйте читати, щоб дізнатися все, що можна зробити для вашого бренду!

1 # Він позиціонує вас як експерта

Якщо ви хочете підвищити рівень обізнаності та сприйняття бренду серед своїх споживачів, немає кращого способу, ніж оточити себе експертами. Авторитет і знання створюють довіру, особливо якщо ви орієнтуєтеся на тисячоліття, покоління, яке, як правило, скептично ставиться до більш традиційних форм маркетингу.

Отже, як ви можете змусити членів вашої команди показати свій досвід? Правильно: публікуючи на кращих блогах у вашій галузі.

Гостьові блоги є одним з кращих способів позиціонувати себе як експерта, особливо якщо ваші статті відображаються на впливових і популярних блогах. Якщо, на додаток, ви зможете отримати вашу статтю як гостьовий автор про найкращі результати для ключових слів, пов'язаних з вашою галуззю, ви будете залучати і впливати на безліч користувачів.

Це, як кажуть, підготуватися до важкої роботи: як і в будь-якому іншому секторі цифрового маркетингу, існує висока конкуренція, коли мова йде про використання цієї техніки. Вам доведеться не тільки продемонструвати свій досвід, але й показати його якісно і корисно.


Це покращує позиціонування пошукової системи

Удосконалення у вашому SEO - це чудовий «побічний ефект» стратегій гостьових блогів. Якщо ви перебуваєте в курсі останніх тенденцій у сфері SEO, ви, безумовно, знаєте, що алгоритми пошукової системи знаходяться в постійній еволюції і, як вони змінюються, так само роблять керівні принципи, які ми дотримуємося, щоб поліпшити наші позиції. Оскільки пошукові системи стають все більш і більш складними, органічне і природне позиціонування стає набагато більш успішним і видатним, ніж заповнення посади до країв даним ключовим словом. Більш того, результати стають набагато більш особистими, адаптуючись до кожного окремого користувача.

Як ви, швидше за все, вже знаєте, розміщення в якості гостьового блогера на блозі третьої сторони генерує пряме посилання з їхнього сайту на ваш, роблячи його важливою частиною будь-якої стратегії пошукової оптимізації.


3 # Це збільшує вашу аудиторію

Однією з цілей будь-якої стратегії контент-маркетингу є охоплення якомога більшої аудиторії , яка, звичайно, відповідає критеріям, які ми визначили при створенні нашої особистості покупця.

Завдяки гостьовим повідомленням, ви можете звернутися до аудиторії, яка виходить за рамки ваших власних читачів. Якщо ваша публікація в потрібних місцях, що належать правильним впливам , повідомлення вашого бренду можуть йти набагато далі.

Однак для того, щоб ця стратегія працювала, важливо вибрати правильних блогерів. Вам не тільки потрібно, щоб вони мали багато читачів, але й ці читачі були правильною аудиторією вашого бренду. Якщо ви займете деякий час, щоб запустити дослідження ринку, що стосуються впливу вашої галузі, ви обов'язково знайдете потрібних людей, щоб збільшити аудиторію ваших повідомлень. Ви зараз працюєте, щоб переконатися, що ви створюєте вміст, які ваші послідовники знайдуть корисними, веселими та надихаючими.


4 # Це допомагає вам в мережі

І останнє, але, безумовно, не менш важливе, одна з найкращих переваг гостьової публікації полягає в тому, що це відмінний спосіб зробити якісну мережу… і будь-який бізнес має потребу в мережі. Незалежно від того, чи є ви невеликим місцевим бізнесом чи глобальною електронною комерцією, створення спільноти має важливе значення для вашої компанії для зростання та процвітання. Коли ви зв'язуєтесь з колегою чи авторитетом, щоб опублікувати на своєму блозі, ви показуєте їм, що вони заслужили вашу професійну повагу і ростуть вашу мережу контактів.

Щоб максимально використати всі можливості мережі, запропоновані запрошеними блогами, оновлення програм у ваших облікових записах соціальних медіа завдяки їм за запрошення в день публікації вашої статті. Таким чином, ви не тільки будете демонструвати свою вдячність і манери, але й будете повертати користь, показуючи їх своїй аудиторії. Іншим варіантом, звичайно, є відкриття блогу для співпраці.

Якщо ви розвиваєте та піклуєтесь про ці відносини з іншими блогами з часом, ви створите мережу контактів, з якої можуть з'явитися дуже цікаві та цінні можливості для вашого бренду.

Якщо ви розвиваєте та піклуєтесь про ці відносини з іншими блогами з часом, ви створите мережу контактів, з якої можуть з'явитися дуже цікаві та цінні можливості для вашого бренду

І ніхто не хоче, щоб це сталося, так?
Чи включили ви гостьових блогів у вашу маркетингову стратегію?
Отже, як ви можете змусити членів вашої команди показати свій досвід?