Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Зміна адреси ТОВ і іншої юрособи в Запоріжжі

Опубликовано: 21.10.2018

видео Зміна адреси ТОВ і іншої юрособи в Запоріжжі

Максим Тихомиров / CEO Bookkeeper SaaS / Perceptron

 

Зміна адреси ТОВ в Запоріжжі може знадобитися будь-якій юридичній особі, незалежно від його організаційно-правової форми: товариство з обмеженою відповідальністю або приватне підприємство. Адже всім рано чи пізно доводиться міняти офіс або місце здійснення госпдіяльності.


Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів УО ДГП ЛМР,каб. Синицька Г.Я. 25.05.18р. ч.2

Процедура зміни адреси ТОВ в Запоріжжі можлива декількома способами, які залежать від того, чи прописаний адресу юрособи в його статуті чи ні:

прийняття рішення загальними зборами про зміну адреси та прийняття нової редакції статуту зі зміненим адресою; прийняття рішення загальними зборами про зміну адреси, і подача комплекту документів держреєстратору без зміни статуту.

Дані процедури залежать перш за все від того, які положення містить статут вашої компанії. При підготовці до зміни адреси вашого юрособи нашими фахівцями проводиться консультування з оптимальної в вашому випадку формі зміни адреси ТОВ.

У будь-якому випадку, готується протокол загальних зборів учасників товариства, який підлягає нотаріальному посвідченню. Після цього нашими фахівцями готується остаточний пакет документів, сплачується адміністративний збір за зміну відомостей про юридичну особу в розмірі 530 грн. і подаються документи держреєстратору.

Строк зміни адреси ТОВ в Запоріжжі2 ро бочих дня  

Вартість зміни адреси ТОВ в Запорожжі

1500 грн.  з усіма витратами, без урахування послуг нотаріуса 

1700 грн. з усіма витратами і з урахуванням послуг нотаріуса, без завірення статуту

2000 з усіма витратами, з урахуванням послуг нотаріуса та посвідченням нового статуту

У вартість послуги «зміна адреси ТОВ в Запоріжжі» входить:

підготовка нової редакції статуту; підготовка пакету документів на реєстрацію змін; підготовка протоколу загальних зборів; оплата зборів за реєстрацію; підготовка довіреності; послуги з нотаріального завірення  ( нотаріус знаходиться в одній будівлі з нами і ви не будете витрачати час на його відвідування ).

Тобто, ви отримуєте абсолютно все, необхідне для нормальної роботи вашого юрособи після зміни адреси, і вам не доведеться доплачувати.

Перелік необхідних документів та інформації для проведення процедури зміни адреси юрособи:

копія свідоцтва про держреєстрацію або виписки з ЄДРПОУ; протокол загальних зборів про зміну адреси; документи, що підтверджують повноваження директора юрособи-засновника.

Перелік необхідних документів та інформації для проведення процедури зміни адреси юрособи:

копію паспорта (1,2 сторінка та прописка) і ідентифікаційного податкового коду кожного засновника; інформацію про нову адресу; копію існуючого статуту; довіреність від юрособи на наших юристів.
rss