Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Зміни до положень, що регулюють діяльність прокуратури

Опубликовано: 22.10.2018

видео Зміни до положень, що регулюють діяльність прокуратури

The Secrets Donald Trump Doesn't Want You to Know About: Business, Finance, Marketing

12 травня в Голосі України опубліковано закон, який вносить ряд змін до діючих законодавчих положень про діяльність прокуратури.


Слідчі (процесуальні) дії за КПК в арсеналі захисту

Згідно з нововведеннями для призначення на посаду Генпрокурора України потрібно серед іншого мати вищу освіту та стаж роботи в галузі права 5 років. Раніше для цього необхідно було мати стаж роботи у галузі права не менше 10 років та обов’язково юридичну освіту.


Teachers, Editors, Businessmen, Publishers, Politicians, Governors, Theologians (1950s Interviews)

Окрім цього, щоб стати прокурором регіональної прокуратури відповідно до цих змін не потрібно мати стаж роботи в органах прокуратури, достатньо стажу роботи в галузі права 3 роки.

Також постановою вносяться зміни до перехідних положень КПК стосовно передачі слідчими прокуратури справ до Державного бюро розслідувань. Раніше встановлювався тримісячний строк для цього, який мав обчислюватись з моменту введення в дію положень про розслідування певного ряду кримінальних проваджень органами ДБР. Відтепер слідчі органів прокуратури продовжуватимуть здійснювати розслідування до моменту його завершення, але не більше двох років.

rss