Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Знесли ще одну легендарну столичну будівлю

Опубликовано: 30.10.2018

У Києві знищили ще одну історичну будівлю. Зруйнували хлібозавод, який знаходиться на вулиці Євгена Коновальця, колишній вулиці Щорса. Люди підозрюють, що на цьому місці “вліплять” черговий житловий комплекс.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на групу Клуб корінного киянина.

“Руйнування будівлі колишнього хлібзаводу, який розташовувався на вулиці Щорса (нині Євгена Коновальця), 19. Сумно…” – пишуть свідки.


У Києві одну з недобудованих висоток "здали" в експлуатацію ще в 2010 році

В коментарях сотні киян вже висловили своє незадоволення тим, що будівлю зруйнували тишком-нишком.

“Абсолютно незрозуміло навіщо знищувати хлібзаводи – кому вони заважають? Якщо завод вже побудований і функціонує, то нехай собі вже працює – ламати не будувати. Біля заводу був хлібний кіоск, в якому продавалася його продукція і багато туди заходили за теплим хлібом, а проходячи повз заводу завжди вдихали смачний хлібний запах. Хліб всьому голова” – пише Тетяна Ко.

“Руйнувати легко! Наша київська влада скоро дійде до того, що нічого не залишить від Києва. Будуть тільки монстри. Пане Кличко! Коли ви вже отямитесь. Ви не господар, а руйнівник!” – обурилась Софія Євдокімова.

Люди зійшлися на думці, що замість заводу на такому “хлібному місці” мають побудувати черговий багатоквартирний будинок, на який в цьому районі не вистачає паркомісць та транспортної роз’язки, не кажучи вже про інші комунікації.

Нагадаємо, столичні мешканці з жахом спостерігають, як руйнують Тираспільські казарми на Лук’янівці. Активісти впевнені, на цьому місці планується зведення багатоповерхового житлового комплексу.

rss