Навигация по сайту

Популярные статьи

Зона комфорту цифрових маркетологів

  1. Перехід від звичної тактики до ризику, експериментування та тестування
  2. Інтеграція, а не фрагментація
  3. Сприяйте, не приховуйте
  4. Звітність та атрибуція

"Зона комфорту" - це концепція, з якою ми всі знайомі. Це було написано про багато, багато разів, в різних контекстах, від бізнесу до самовдосконалення і багато іншого.

Зона комфорту може бути визначений як:

"... поведінковий стан, в якому людина працює в нейтральному стані тривоги, використовуючи обмежений набір поведінки, щоб забезпечити стійкий рівень продуктивності, зазвичай без почуття ризику".

Іншими словами, ваша зона комфорту - це будь-який тип поведінки, який тримає вашу тривогу на низькому рівні. Міські події, такі як перегляд телевізора, знаходяться в зоні комфорту. Заходи з високою тривожністю, такі як виступ, знаходяться за межами цієї зони.

Тривога - це те, що ми природно намагаємося уникнути. При виборі між двома варіантами ми часто обираємо простіше з двох, хоча ми інстинктивно знаємо, що альтернатива може бути найкращим варіантом для нас у довгостроковій перспективі.

Те, що багато людей не знають, що трохи тривоги може насправді привести до високої продуктивності. Взаємозв'язок між збудженням (тривожністю) і продуктивністю відомий як Закон Йеркса-Додсона і датується 1908 роком:

Зі збудженням (тривожністю) зростає продуктивність, принаймні до певної міри. Занадто велике занепокоєння, і ви досягнете переломного моменту, за яким продуктивність швидко скоротиться. Але є оптимальна область тривоги, в якій ви можете діяти. Ця область оптимальної тривоги відома як "зона високої продуктивності", часто називають "потоком" .

Тут відбувається ваша найкраща робота.

Є щось, що мені подобається називати зоною комфорту цифрових маркетологів. Так само, як і звичайна зона комфорту, це зона, в якій наші рівні тривоги зведені до мінімуму.

Зона комфорту не завжди погана річ. Ми всі потребуємо простору, де ми можемо розслабитися, роздумувати і зарядити. Але якщо ми проводимо занадто довго в зоні комфорту, ми починаємо приймати статус-кво, уникати ризику, ухилятися від усього, що може стати причиною критики і перейдіть до простої опції. Ми стаємо занадто комфортними.

І коли ми перебуваємо в цій зоні, ми не виконуємо оптимуму. Наші кампанії отримують посередні результати, нам нудно, відчувають себе не натхненними, і наша кар'єра починає страждати.

Щоб покращитися як цифрові маркетологи - як на індивідуальному, так і на організаційному рівнях - нам потрібно вирватися з зони комфорту і висунути в зону високої продуктивності.

Ось кілька прикладів.

Перехід від звичної тактики до ризику, експериментування та тестування

Цифровий маркетинг швидко змінюється. Те, що працювало п'ять років тому, більше не може бути актуальним. Пошукові системи змінилися, поведінка покупця змінилася, а конкуренти наздогнали.

Але, з якоїсь причини, ми схильні приймати статус-кво. Ми прислухаємося до застарілих рад і дотримуємося тих самих старих тактик, які ми використовуємо протягом багатьох років.

Щоб потрапити до зони високої продуктивності, зробіть свій власний погляд на те, що ви читаєте в Інтернеті , ризикуйте, спробуйте нову тактику і застосуйте культуру експериментів і тестування.

Примітка. Це не означає експериментувати з бюджетом клієнта (якщо вони не надають дозвіл). Виконайте власне тестування, а потім застосуйте ці знання.

Якщо ви працюєте в SEO, і зацікавлені в тестуванні, розглянути питання про участь в Лабораторія IMEC .

Інтеграція, а не фрагментація

Тривалий час цифрові маркетологи працювали в елеваторах. SEO фахівці роблять SEO. Фахівці КПП роблять КПП. Фахівці соціальних медіа займаються соціальними медіа.

Насправді, це є поганим відображенням подорожі клієнтів. Люди не купують продукти через один канал. Вони мають багато різних точок дотику з брендом, перш ніж зробити покупку. Якщо ви коли-небудь бачили один із цих звітів, ви будете знати, що я маю на увазі:
Насправді, це є поганим відображенням подорожі клієнтів

Але, з якоїсь причини, багато маркетингових команд все ще структуруються в силосах. Команда SEO робить SEO, команда КПП роблять КПП і соціальні групи ЗМІ роблять соціальні медіа.

Щоб потрапити в зону високої продуктивності, подумайте цілісно. Виривайтеся з менталітету одного каналу і починайте думати про те, як реальні люди взаємодіють з вашим брендом.

Якщо це означає повну реструктуризацію вашої маркетингової команди, будьте так. І якщо це буде вагомим кроком для вашої організації, принаймні, попросіть ці команди поговорити один з одним.

Це не зручно. Це важко пройти процес, але високоефективна маркетингова команда може бути досягнута тільки завдяки інтеграції.

Сприяйте, не приховуйте

Можна подумати, що індустрія цифрового маркетингу досить активна в Інтернеті. І, в порівнянні з іншими галузями, це так. Цифрові маркетологи - вокальна група, постійно твітів, обміну і розміщення.

Але для кожного цифрового маркетолога, який є активним в Інтернеті, є десятки, може бути, навіть сотні, які ховаються в тіні, багато з яких прагнуть втрутитися, але таємно бояться бути оскарженими або критикованими.

Ми знаємо, що ми повинні будувати свій персональний бренд через блоги, соціальні медіа, публічні виступи і так далі, але багато хто з нас цього просто не робить. Ці речі є поза нашою зоною комфорту.

Щоб потрапити в зону високої продуктивності, поставте себе . Жахливий кліше, я знаю, але все ж важливий. Сприяти соціальному. Сприяти спільнотам. Внесіть свій внесок у блог. Запустіть власний блог.

Не слідкуйте за людьми. Зв'язок з людьми - онлайн і офлайн.

Коли ви перебуваєте на наступній конференції, не стоїть біля стіни, що грає на телефоні. Ідіть і поговоріть з незнайомцем. Отримати їх деталі. Не просто скажіть, що ви будете стежити. Фактично слідкують .

Звітність та атрибуція

До цих пір багато цифрових маркетологів ще оцінювати ефективність кампанії на основі таких показників, як відвідування, події та акції .

Ми знаємо, що ці показники можуть бути безглуздими, але їх легко зібрати, легко зрозуміти та легко повідомляти.

Коли ми повідомляємо про більш значущі показники, наприклад, про доходи, ми створюємо безлад атрибуції, часто використовуючи "останній клік" як моделі атрибуції в наших звітах.

Тут комфортно. Але це не означає, що це правильно .

Щоб потрапити до зони високої продуктивності, дізнайтеся, як використовувати аналітику (яку б платформу ви не використовували).

І це не означає, що потрібно навчитися користуватися інтерфейсом. Це означає дізнатися, як отримати максимум від цього .

Дізнайтеся, як включати нестандартні дані. Дізнайтеся, як отримати дані про дані. Дізнайтеся, як правильно атрибувати перетворення, знаючи про те, - а також визнаючи, що атрибуція - не точна наука.

Дізнайтеся у свого боса або вашого клієнта, що дійсно має значення для них, а потім вирішуйте, як це виміряти.

Це не зручно. Але це призведе до більш глибокого розуміння, кращих рішень і довготривалих відносин.

***

Це лише кілька прикладів. Зона високої продуктивності не є зручною. Ви працюєте в стані тривоги; невизначеність результатів і страх невдачі.

Дуже важливо час від часу повертатися до своєї зони комфорту. Витрачайте занадто довго у зоні високої продуктивності, і вичерпаєтеся парою.

Важливо також не надто далеко. Коли вимоги стають занадто великими для обробки, ми стаємо застиглими, і продуктивність страждає.

Але якщо ви продовжуєте регулярно вдаватися до високопродуктивної зони, ви швидко будете відчувати себе в усьому діапазоні нових дій. Нова зона комфорту .

Так ось мій виклик вам. Якщо ви відчуваєте застій, не надихаєтеся і не вистачає мотивації, є шанс, що ви занадто довго перебуваєте у зоні комфорту.

Обличчя вашого страху. Знайдіть щось, що вас викликає, і зробіть це. Якщо це добре, відсвяткуйте успіх. Якщо це не так, то святкуйте, що ви дали йому постріл.

Тільки нічого не роблять.