Навигация по сайту

Популярные статьи

Зовнішня оптимізація сайту - основні помилки - Академія SEO (СЕО)

  1. Зовнішня оптимізація. Що це таке? Дуже важливим моментом для просування Вашого сайту в ТОП видачі...
  2. Основні помилки зовнішньої оптимізації
  3. Як правильно нарощувати кількість посилань сайту
  4. Підведемо підсумки

Зовнішня оптимізація. Що це таке?

Дуже важливим моментом для просування Вашого сайту в ТОП видачі пошукових систем є, крім внутрішньої, ще й зовнішня оптимізація - виконання робіт на відкритих просторах сайту щодо відповідності факторів ранжирування. Зокрема, це зовнішні посилання, що знаходяться на інших веб-ресурсах.
Якщо простіше, то все це схоже на поширення пліток. У реальному житті виходить, що чим більше пліток, тим Ви популярнішим. При цьому враховується:

  1. Як часто кажуть про Вас.
  2. Скільки людей Вас обговорює.
  3. Ким ці люди є.

Зовнішня оптимізація сайту. фактори оцінки

Проводячи аналогію з плітками отримуємо критерії якості зовнішньої SEO оптимізації:

  1. Кількість згадок про Ваш веб-ресурсі (посилальна маса сайту).
  2. Кількість веб-ресурсів, на яких розміщені згадки про Ваш сайт.
  3. Авторитетність цих веб-ресурсів.

Основні помилки зовнішньої оптимізації

Вік джерел має дуже важливе значення при оцінці пошуковими системами якості посилань на Вас. Якщо все згадки про Вас розміщені на «сайтах-одноденки», пошукові системи «розкусять» Вас і ви не потрапите в ТОП .

Успішне просування посиланнями досить серйозно залежить від раніше згадуваної авторитетності. Тобто, якщо веб-ресурс, на якому розміщені зовнішні анкор, має погану репутацію - значиться у пошукача в чорному списку, знаходиться під фільтром, «викритий» в розміщенні посилань за гроші, результатом такого просування буде поширення негативного ставлення до нього на Ваш веб -ресурс.

Як правильно нарощувати кількість посилань сайту

Зовнішня SEO оптимізація сайту має на увазі взаємний обмін посиланнями з популярними і якісними веб-ресурсами. Практично будь-який каталог сайтів при додаванні Вашого веб-ресурсу в його його базу зажадає розміщення зворотнього посилання.Але на жаль, якщо робити це по-чесному, буде потрібно дуже багато часу. Тому найчастіше посилальна маса сайту змінюється за допомогою закупівель посилань .
На цьому етапі дуже багато роблять головну помилку - закуповують одночасно дуже багато. Це ще одна причина, по якій Ваш сайт не встигнувши почати підніматися в рейтингу, впаде ще нижче або навіть потрапить під фільтри.

Щоб цього не сталося зовнішня оптимізація сайту (просування посиланнями) повинна виконуватися раціонально, поступово і головне - постійно. Не повинно бути різких сплесків кількості посилань або періодів, що не буде з'являтися нові. Не варто забувати, що пошукові системи за цим невпинно стежать.

Також зовнішні посилання необхідно «розбавляти» - піклуватися про те, щоб посилальна маса містила в собі анкорний, змішані і безанкорние їх види, активні і не активні. Загалом робити все можливе, щоб давати якомога менше приводів пошуковим системам запідозрити Вас в нечесному просуванні сайту.

Підведемо підсумки

Посилальна маса включає в себе всі зовнішні посилання на Ваш сайт і збільшується шляхом розміщення їх на сторонніх і, головне, якісних веб-ресурсах. Робити це потрібно з розумом. Саме таким чином відбувається зовнішня оптимізація сайту, яка дуже важлива для отримання результату - потрапляння Вашого веб-ресурсу в ТОП і отримання стабільного потоку відвідувачів для нього.

Якщо ця інформація була для Вас корисною, не забудьте подякувати нас!

Що це таке?
Що це таке?