Навигация по сайту

Популярные статьи

Зовнішня оптимізація сайту

  1. 1. Біла оптимізація
  2. 2. Сірі методи оптимізації
  3. Обмін статтями і посиланнями
  4. Купівля посилань
  5. Інші методи
  6. 3. Чорні методи оптимізації

Зовнішня оптимізація сайту самостійно - це не так вже й складний процес.

Зовнішня оптимізація сайту самостійно

Розглянемо існуючі методи:

1. Біла оптимізація

Припустимо, що ви володієте сайтом для людей (СДЛ), на який користувачі самостійно ставлять гіперпосилання. Всі посилання ведуть з інтернет-ресурсів на корисний інтернет-сервіс або інформацію. Кількість беклінков стає більше без накрутки (природним способом). Всі показники сайту (вага, тИЦ , PR, ТАСТ і інші) збільшуються.

2. Сірі методи оптимізації

Сірими методами можуть вважатися: обмін статтями або посиланнями з сайтами, покупка посилань. Даний метод не схвалюють пошуковики. Незважаючи на це він найефективніший і часто використовуваний. Давайте розберемо всі пункти більш докладно.

Обмін статтями і посиланнями

Не найкращий метод. Деякі сео-фахівці стверджують, що всі посилання обов'язково повинні бути односторонніми. Тільки в такому випадку просування можна вважати ефективним. Однак обмін посиланнями приносить результати. У такому випадку варто обмінюватися посиланнями з тематичними сайтами.

Купівля посилань

Зовнішня оптимізація даним методом ґрунтується на постійній купівлі посилань на інших проектах. вартість посилання залежить від параметрів донора (PR, тІЦ і так далі), а також від тривалості її розміщення. Посилання бувають вічні або з постійною оплатою.

Інші методи

Підписи на різних форумах і в коментарях, реєстрація в різноманітних каталогах тощо можна віднести до сірих методів, якщо вони зроблені руками і без фанатизму. Якщо розміщувати посилання на свій ресурс всюди в інтернеті, то це вже буде вважатися спамом і вас можуть забанити на довгий термін.

3. Чорні методи оптимізації

Спам можна по праву вважати одним з найжахливіших і заборонених методів оптимізації. Його не варто використовувати для білих сайтів, якщо ви, звичайно, не хочете потрапити під фільтри пошукових машин.

Найефективніші способи оптимізації сайту - поєднання білого і сірого методів.

для просування окремого запиту в пошуковій системі можна купувати і розміщувати посилання з анкорами. Входження в ключовому слові може бути в чистому вигляді, наприклад: внутрішня і зовнішня оптимізація сайту.

Морфологічним входженням можна вважати чисте входження з використанням відмін, додаткових слів, зміна відмінків і так далі. Приклад: ефективна внутрішня і зовнішня оптимізація сайту.