Навигация по сайту

Популярные статьи

Жовті сторінки проти Google Мій бізнес - маркетинг у банку

  1. Це також дешевше і простіше!
  2. Що таке Google My Business?
  3. Google Місця на карті, Google+ Local & Google My Business
  4. Як перейти до списку Google Мій бізнес?
  5. Запис у службі Google Мій бізнес створено - і зараз?
  6. висновок
  7. з Катаріна Беш

Використані зображення: © Aleksandar Jocic - Fotolia.com

У минулому керівники локальних операцій були легкими: просто рекламували свою майстерню, свій парфумерний цех або його друкарні в місцевій частині газети.

Крім того, компанія була поміщена в жовті сторінки, щоб можна було знайти безпосередньо - протягом десятиліть ця процедура була стандартною для того, щоб дістатися до клієнтів на місці.

Сьогодні все інше.

Колись престижні Жовті сторінки зібрані в поштовому відділенні або в коридорах, і жоден з них більше не зацікавлений в Жовтому Томе, за винятком кількох м'язів, які щороку проводять конкурс, який розбиває таку книгу на два частини в одному реченні.

Тут виникає питання, чому жовті сторінки все ще друкуються і чому вони все ще такі товсті?

Можливо, це пов'язано зі старим маршем, треба працювати як сучасна компанія "обов'язково" в жовтих сторінках - а також дорога пошукова оптимізація (SEO) для вашого власного сайту, так що сьогоднішні люди ви також можете знайти в мережі. На мою думку, це неправильна стратегія.

Чому я стверджую це?

Це також дешевше і простіше!

Запис на жовтих сторінках може бути безкоштовним, тому проти нього практично немає нічого, майже для аналогових клієнтів.

Але з SEO для власного сайту завжди є така річ - зрозуміло, що важливо і про це буде в мережу багато дискусій, але що роблять компанії, які не мають своєї власної сторони? Або де дорога SEO оптимізація просто не окупається? Про дрібних роздрібних магазинах і ремісничих магазинах?

М'ясному буде важко пояснити, чому йому потрібен сайт, який він також повинен оптимізувати для дорогих грошей. Навряд чи це станеться.

Але є рішення.

Це набагато простіше, дешевше, елегантніше, навіть більш стійке і називається "Google my business".

Що таке Google My Business?

Google My Business пішов від першого Google Місця на карті та Google+ Local поза.

Вважається, що в Google про кожний третій пошук локальної посилання є. Ця частка, ймовірно, продовжуватиме зростати в результаті розповсюдження смартфонів, де дані локалізації іноді автоматично включаються до результатів пошуку.

Спеціально для підприємств з місцевим контекстом (лікарі, вищезгадані семінари, роздрібні торговці, перукарі тощо ...) вступ до Google My Business майже обов'язковий, оскільки клієнтура частіше виходить прямо з мережі: навіть магазини за рогом Час роботи гугл.

Крім того, ви можете відразу побачити місце розташування на карті міста та зберегти собі нудний пошук і контакт через жовті сторінки.

І великою перевагою для підприємців є: Для того, щоб мати свій власний запис Google My Business, вам навіть не потрібно мати свій власний веб-сайт - ви просто вводите інформацію безпосередньо в Google!

Google Місця на карті, Google+ Local & Google My Business

На тлі зростаючої актуальності розташування шукача Google почав створювати свій власний бізнес-каталог кілька років тому (спочатку під назвою "Google Місця на карті"). З цією метою в деяких публічних книгах компаній автоматично розміщувалися записи компанії на Картах Google, які були оброблені компаніями (після перевірки) або, при необхідності, новостворені.

Якщо клієнт, наприклад, шукав "пекарню Дортмунда", крім регулярних результатів пошуку, йому показали карту Дортмунда, яка показує пекарні з маленькими червоними крапками, які вказували на їх адресу в районі Дортмунда в Google Places.

Коли клієнт натиснув на одну з цих точок, йому показали точну адресу, години роботи та відгуки клієнтів. Він також залишив свій рейтинг компанії.

Зі більш пізнім посиланням цих записів компанії на соціальну мережу Google+, ім'я було змінено на "Google+ Local".

Оскільки Google зараз надає різноманітні бізнес-послуги (Google+ Local, Інструменти для веб-майстрів, Google Analytics, Корпоративний сайт у Google+, Каналі YouTube, Диску Google, ...), у 2014 році було створено універсальний магазин із "Google My Business". різні послуги та записи можуть бути скоординовані.

Як перейти до списку Google Мій бізнес?

Такий запис налаштовується швидко: після першого приєднання Google обліковий запис Створено та активовано, спочатку слід перевірити, чи вже є запис про місцезнаходження вашого підприємства. Якщо це так, спочатку потрібно звернутися до власника запису.

При цьому ви будете повідомлені поштою або телефоном про код, який дає вам право вносити зміни.

Якщо запис не існує, його можна легко відкрити Сторінка Google Мій бізнес Створити.

Ви вводите назву вашої компанії, адресу, електронну пошту, веб-сайт і короткий опис вашого бізнесу. Потім виберіть принаймні одну категорію бізнесу та години роботи. Це також корисно, якщо ви надасте додаткову інформацію, наприклад, про місце для оплати або варіанти оплати.

З іншого боку, це безумовна необхідність створити запрошувану фотографію вашого магазину або особи, залежно від типу компанії. Потім переконайтеся, що Google правильно знаходить ваше місцеположення та при необхідності коригує його.

Зберегти - і все готово!

Запис у службі Google Мій бізнес створено - і зараз?

Тепер настає те, що завгодно, якщо хтось публікує в Інтернеті (сам по собі): чим більше ви оптимізуєте і підтримуєте свій профіль компанії, тим більше ефекту він розгорне.

Наприклад, переконайтеся, що ваші фотографії залишаються актуальними. Просто поміняйте один і спробуйте, як клієнти реагують на нього.

Якщо у вас немає веб-сайту, цей запис є візитною карткою в Інтернеті.

Клієнти все ще можуть подавати відгуки та покладатися на свої дані, такі як години роботи та варіанти оплати. Тому переконайтеся, що інформація завжди актуальна.

Якщо час роботи не вказано правильно, і тому клієнт стоїть перед зачиненими дверима, це, звичайно, дратує для нього.

Це стає ще гірше, якщо людина залишає поганий рейтинг через це - те, що важко зробити в Інтернеті.

Говорячи про погані відгуки: намагайтеся бути об'єктивними і чесними з критикою. Адже помилки трапляються кожному. Якщо компанія має справу з такими промахами відкрито і вибачається негайно, це може бути навіть особливо симпатичним.

Наприклад, якщо гість скаржиться в Інтернеті, їжа у вашому ресторані була солоною, ви можете пом'якшити це погане враження коментарем.

Найкраще пишіть йому, що ви шкодуєте, що не виконали його очікування і що ви цінуєте його чесну думку. Можливо, ви можете запропонувати йому кредит на компенсацію?

Однак, щоб негайно відповісти на критику, ви повинні регулярно перевіряти свій запис на нові відгуки. Звичайно, це не повинно відбуватися щогодини, але кожні один-два дні ви повинні перевірити свій обліковий запис.

Дуже важливо в оптимізації запису Google My Business: переходити знову і знову до тексту опису.

Подумайте, які ключові слова шукатимуть потенційні клієнти, щоб знайти їх, а потім включіть ці слова до власного опису!

Це класичний і простий, але все ще найефективніший пошуковий механізм.

Звичайно, оскільки Google також використовує індивідуальні рейтинги як посилання, ви також мотивуєте своїх клієнтів внести позитивний внесок у ваш профіль, якщо вони задоволені стрижкою, лікуванням лікаря-стоматолога або зробили хорошу покупку.

Наприклад, мій перукар дає знижку 5 євро на наступну стрижку для кожної оцінки. Він знає: будь-яка рекомендація стоїть йому і його видимість в Google вартості.

висновок

Google My Business пропонує привабливий і справедливий метод для МСП з локальним підключенням, навіть без власного маркетингового відділу або жахливих витрат агентства SEO в Інтернеті не тільки представлених, але й "видимих".

з Катаріна Беш

Працює з 2012 року як керівник редакційної групи консалтингового порталу для медіа-компаній.

Що таке Google My Business?
Запис у службі Google Мій бізнес створено - і зараз?
Тут виникає питання, чому жовті сторінки все ще друкуються і чому вони все ще такі товсті?
Чому я стверджую це?
Або де дорога SEO оптимізація просто не окупається?
Про дрібних роздрібних магазинах і ремісничих магазинах?
Що таке Google My Business?
Як перейти до списку Google Мій бізнес?
Запис у службі Google Мій бізнес створено - і зараз?
Можливо, ви можете запропонувати йому кредит на компенсацію?