Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Зірка "Термінатора-2" перевершив Мела Гібсона

Опубликовано: 29.09.2018

Зірка "Термінатора-2" Едвард Ферлонг лишив на автовідповідачі своєї екс-дружини Рейчел Ніланд такі повідомлення, які б "змусили почервоніти самого Мела Гібсона".

Із цими красномовними записами колишня дружина Едварда звернулася до Верховного суду округу Лос-Анджелес.

Рейчел Ніланд (яка також користується прізвищем Белла) попросила офіційно заборонити Ферлонгу наближатися до неї та їхнього трирічного сина Ітана, повідомляє " TMZ ".

Згідно  зі стенограмою, докладеною до заяви Ніланд, зірка "Термінатора-2" висловлював погрози на адресу її нового приятеля.

"Якщо він насмілиться крутитися поряд з довбаним Ітаном, я богом присягаюся, я в дідька вирву його довбане серце, й, в дідька, згодую йому, ти зрозуміла? Я, в дідька, вирву і його нове (серце), ти, в дідька, побачиш, чи сподобається він тобі, якщо його довбане гарненьке личко буде геть спотворене", - говорив Ферлонг.

Для колишньої дружини в "Джона Коннора" також не забракло лагідних слів.

"Пішла ти, Рейчел. Мене від тебе нудить... ти така довбана хижачка... ти помийна яма з лайном, ось хто ти є, ти ніщо, ти ніщо", - записав актор на автовідповідач.

До суду також передано текстові повідомлення, у яких, як стверджує Ніланд, колишній чоловік погрожує позбавити її грошей, закидає їй те, що вона завагітніла й обіцяє "надерти зад" її бойфрендові.

Вживу насолодитися записами акторової лайки суд зможе у день 31 серпня, адже Рейчел пообіцяла захопити їх на слухання цієї справи.

Представники Ферлонга досі не прокоментували цю ситуацію.

Як відомо, розлучення Едварда й Рейчел, що відбулося у 2009-му році , одразу не можна було назвати мирним. Як стверджувала Ніланд, колишній чоловік "курив кокаїн", погрожував їй та розпускав руки. Тоді жінці вдалося одержати судовий охоронний ордер.

Фото " Blogys "

rss