Навигация по сайту

Популярные статьи

Зростання Hack Ваш шлях до Top з можливостями Link Building: HeyGoTo Marketing & Conversions

 1. Відносини - >> Радар - >> Реферали
 2. Чому це має значення?
 3. Так де я можу почати?
 4. Заключні думки про будівництво посилань
 5. Пов'язані статті

Ви починаєте відображати значення

Ваші дії, які ви даєте спочатку, і показуючи їм, що ви звертаєте увагу, отримають вас на радарі людей, з якими ви хочете з'єднатися. Деякі з моїх чудових ділових відносин і навіть дружби з часом зростали від одного коментаря в блозі або згадують соціальні медіа .

Але як це ви отримуєте більше вхідні посилання ? Нижче наведено розділ про те, як він працює:

Відносини - >> Радар - >> Реферали

 • По-перше, потрібно працювати над розвитком відносин . Визначте вплив, за яким ви наслідуєте, хто вас надихає, на кого ви вчитеся, і починайте займатися ними і взаємодіяти з ними, щоб їх помітили і потрапили на їх радар. Посилайтеся на них у своїх блогах і надсилайте їм трафік.
 • По-друге, потрібно створити свій власний великий вміст - переконливий вміст, гідний спільного використання . Ви повинні послідовно створювати якісний, релевантний, корисний, цінний вміст, який демонструє ваш досвід і позиціонує вас як авторитет у вашій ніші.
 • По-третє, вам потрібно зробити так, щоб інші могли легко виявити ваш вміст . Якщо ніхто не знає, що ваш вміст існує, вони не можуть поділитися ним. Це до вашого, щоб просувати його, поділитися ним, і посилання на нього ... і зробити це, не перетинаючи їх спам-лінії.

через Секрет створення додаткових вхідних посилань | Bourn Creative

Чому це має значення?

Як і більшість онлайн-бізнесу , Ви, ймовірно, бажаєте підвищити рейтинг пошукової системи . Це збільшить ваш органічний трафік і, якщо ви зможете досягти місця 1 або 2 на Google, це також зменшить суму, яку потрібно витратити на рекламу. Загалом, це - безпрограшний для брендів, щоб збільшити свій рейтинг.

Але це не просто оптимізація пошукових систем на місці, що допомагає збільшити ваш сайт у верхній частині результатів пошуку. Вам також потрібно створити довіру - і ви зробите це з зворотним зв'язком, також відомим як генерація вхідних посилань.

Посилання надзвичайно важливі для поліпшення органічної видимості пошуку. Відповідно до Звіту про рейтингові фактори рейтингу Моз в 2015 році, показники посилань є двома найвпливовішими факторами в алгоритмі Google.

через Трейсі Уоллес , Керуючий редактор Bigcommerce стверджує, що

Джерело: Звіт про рейтингові коефіцієнти SEO компанії Moz's 2015

Існує два різних способи подумати про створення посилань: зароблені посилання та інформаційні посилання, і обидва вони важливі для SERP Google

через Як створити вибір вхідних посилань для вашого інтернет-магазину

Так де я можу почати?

Хоча гостьовий блог є дуже легітимною формою побудови посилання, він не повинен бути вашим єдиним акцентом. Співпрацюючи з іншими блогами, ви хочете бути впевненими, що вміст, який ви створюєте, має високу цінність, а не просто те, що ви викачуєте заради посилання. Щоб забезпечити успіх, до початку роботи перейдіть до наведених нижче інструкцій.

 • Чи має сайт високий авторитет? Один із способів перевірити це - зазирнути в профіль зворотного зв'язку веб-сайту, щоб переконатися, що вони мають етичні стандарти і не ризикують покаранням.
 • Хто їхня аудиторія? Переконайтеся, що вони відповідають Вашій галузі.
 • Чи є це авторитетним джерелом? Перевірте вміст, щоб переконатися, що все підтримується і оновлено.
 • Чи є у них сильний наступ? Подивіться на своїх послідовників соціальних медіа та акції, щоб оцінити їх популярність.

Знову ж таки, це стратегія, яку ви не хочете нехтувати або вичерпувати. Хороше правило полягає в тому, щоб зосередити свою увагу на написанні декількох сильних, вирівняних статей, а потім перейти до чогось іншого. Не забувайте, що ви завжди можете повернутися до неї, якщо ви отримаєте високу винагороду.

через Як побудувати вхідні посилання White Hat Way

Заключні думки про будівництво посилань

Але просто мати багато посилань не все, що потрібно розглянути. Якість Ваших посилань також важлива. Хоча ваша мета полягає в тому, щоб створити гарне поєднання вхідних, вихідних і внутрішніх посилань, ці посилання мають бути релевантними для вашого вмісту, бізнесу, промисловості та аудиторії - і ви не можете забути, що основні, природні посилання дуже потужний.

через 10 ідей для побудови якісних вхідних посилань і збільшення трафіку веб-сайту | Bourn Creative

Пов'язані статті
Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче.

Моя місія полягає в тому, щоб мотивувати і розширювати можливості інших для справжнього успіху в онлайн-маркетингу через навчання і наставництво!

Ця посада була написана Девідом Мокері

Так де я можу почати?
Чи має сайт високий авторитет?
Хто їхня аудиторія?
Чи є це авторитетним джерелом?
Чи є у них сильний наступ?