Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Зупинка в джунглях Табір | Вимоги до будівництва укриття в Джунглях | Курінь Навіс у джунглях

Опубликовано: 06.02.2019

видео Зупинка в джунглях Табір | Вимоги до будівництва укриття в Джунглях | Курінь Навіс у джунглях

Calling All Cars: Disappearing Scar / Cinder Dick / The Man Who Lost His Face

Зупинка на ночівлю, привал в джунглях - справа необхідна, як і в будь-якій іншій природній зоні. Як і в інших регіонах, будівництво куреня, в джунглях має свої особливості. У даній статті ми розберемо, які саме особливості треба враховувати при зупинці на ночівлю в джунглях.Особливість джунглів полягає в практично повній відсутності вітру, високій вологості, хмарам гнусу та лісовій підстилці - просоченій вологою, в якій кишить всякими неприємними і небезпечними, комахами й іншою живністю.

Виходячи з вищезгаданого, курінь або навіс у джунглях повинен надійно захищати від вертикально падаючого дощу. Немає сенсу намагатися захиститися від гнусу за допомогою щільних стін куреня - це марно. Так що, достатньо якісно виконати дах. Якщо ночі в джунглях прохолодні - можна зробити і повноцінний курінь, але, як правило, в цьому немає необхідності.


The CIA's Covert Operations: Afghanistan, Cambodia, Nicaragua, El Salvador

У зв'язку з вологою лісовою підстилкою і масами паразитів в ній, не варто спати прямо на землі. Навіть якщо прибрати підстилку безпосередньо під куренем, ніщо не завадить дрібним мешканцям джунглів, пробратися всередину куреня.


The Great Gildersleeve: Marjorie the Actress / Sleigh Ride / Gildy to Run for Mayor

Щоб захиститися від вологи і паразитів, слід виготовити настил, піднятий над землею , лежанку або гамак. Таким чином, ви будете лежати в 0.5-1 м вище рівня землі.

Як варіант, хорошим укриттям в джунглях може стати печера, що трапилася на шляху. Як варіант, можна спорудити укриття на дереві. Це автоматично усуне всі незручності з підстилкою.

 

 

rss