Навигация по сайту

Популярные статьи

Журнал музичних речей Які найпопулярніші альбоми в Канаді? Давайте подивимося.

 1. Про автора

На початку цього тижня з'явилася історія про те, як The Eagles Greatest Hits: 1971-1975 знову був сертифікований як найпопулярніший альбом у США. Асоціація індустрії звукозапису Америки зробила облік продажів - вперше вона подивилася на цей конкретний альбом - і визначила, що вона продала 38 мільйонів одиниць. Це сховище The Eagles повернулося на перше місце над трилером Майкла Джексона, який офіційно знаходиться на 33 мільйони. (Тільки чекайте, хоча. Як тільки RIAA обертається, щоб подивитися на продаж MJ, Thriller буде знову на вершині.)

Це нормально, але як щодо найпопулярнішого альбому в Канаді?

Як Я зазначив у статті Eagles Визначення загального обсягу продажів альбомів загрожує різними проблемами. Хоча SoundScan - система підрахунку точок продажу, яка більш точна, ніж старі легко підмінені методи оцінки і припущень, що вона замінила - вийшла в США в 1991 році, ми не отримали її до 1995 року. будь-якого альбому, випущеного в Канаді до 1995 року, слід взяти з солі.

Девід Фаррелл переживає ці питання і більше FYIMusicNews.ca (прочитайте його; це добре). Стаття починається з одинадцяти альбомів, які ми можемо бути впевнені в тому, що в Канаді було продано понад 2 мільйони копій (відомий як «подвійний алмаз»), але це так точно, як ми можемо отримати. Зверніть увагу, що вони не класифікуються за загальним обсягом продажів за рік, в якому вони отримали подвійну сертифікацію діамантів.

 1. Shania Twain - Up (2004)
 2. Pink Floyd - Темна сторона Місяця (2003)
 3. Shania Twain - Come On Over (2000)
 4. Шаня Твен - жінка в мені (1999)
 5. Аланіс Моріссет - Джаггед Літтл Пілл (1996)
 6. Pink Floyd - стіна (1995)
 7. М'ясний коровай - Bat Out Of Hell (1995)
 8. Led Zeppelin - Led Zeppelin 1V (1995)
 9. Fleetwood Mac - Слухи (1995)
 10. Орли - Найбільші їхні хіти 1971-1975 (1987)
 11. Майкл Джексон - трилер (1984)

Про автора

Алан Крос є всесвітньо відомим мовником, інтерв'юером, письменником, консультантом, блогером і спікером. У свої 30 років в музичному бізнесі Алан взяв інтерв'ю у найбільших рок-імен, від Девіда Боуї та U2 до Pearl Jam та Foo Fighters. Він також відомий як музикознавець і документаліст через такі програми, як «Поточна історія нової музики».


Схожі повідомлення


Це нормально, але як щодо найпопулярнішого альбому в Канаді?