Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

10 | Март | 2017 | Олимпия

Опубликовано: 06.11.2018

видео 10 | Март | 2017 | Олимпия

LIVE: Dramatic Elephant is both Birth Baby and Fight with 10 lion - Craziest Animal Fights!

В не захищених об’єктах при влучанні блискавки, наносяться не тільки матеріальні збитки будинку, а й виникає пряма загроза життю людини, яка знаходитися всередині, або в безпосередній його близькості. Встановлення системи блискавкозахисту це необхідний, захід безпеки для кожного будинку. При сучасному будівництві нового будинку, або промислової будівлі (споруди), є вимоги, згідно будівельним нормам України, про необхідність встановлення дом зовнішньої системи блискавкозахисту. В разі відсутності системи блискавкозахисту, будинок — промислова споруда не приймається в експлуатацію, тому що, не виконані необхідні заходи по забезпеченню безпеки будинку.Монтаж пасивної системи блискавкозахисту складається з двох основних етапів:

встановлення блискавко приймальних та струмо-відвідних пристроїв (відносяться до зовнішніх висотних робіт);

монтаж блискавко захисного заземлення (відносяться до глибинних робіт);

До блискавко приймального обладнання відносяться: блискавко приймач який встановлюється з алюмінієвого, або нержавіючого стрижня, також можливий підбір декоративного блискавко приймача (кількість і висота стрижнів, залежить від складності об’єкта, підбирається згідно розрахунку для кожного об‘єкту індивідуально).

10 AWESOME LIFE HACKS!

При комплектації обладнання необхідно звернути увагу на площу покрівлі (кут нахилу та особливості архітектури); матеріалу покриття; наявність антен (супутникових антен) — все це і багато іншого, має значення при розрахунку зовнішньої системи блискавкозахисту, для забезпечення безпечного відводу блискавки. В разі застосування декількох (якщо необхідно застосувати систему з двох і більше) блискавко приймачів – в такому випадку, згідно стандарту ДСТУ Б В.2.5-38:2008, їх необхідно об’єднати в єдину систему.


Hotel Transylvania 3 (2018) - DJ Battle Scene (10/10) | Movieclips

 

rss